InteriaTV - groźny wypadek

Filmy - Groźny wypadek (4)

 • Niebezpieczny wypadek z udziałem przyczepy kempingowej

  Na autostradzie w stanie New Jersey w USA doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierowca jadący z doczepioną przyczepą kempingową nie był w stanie opanować pojazdu w momencie, gdy wiatr zaczął miotać naczepą. Ostatecznie przyczepa przewróciła się na autostradę szczęśliwie omijając pozostałych użytkowników drogi. W wypadku nikt nie został ranny. (STORYFUL/x-news)
 • Pokaz samolotu akrobacyjnego skończył się w oceanie

  Podczas pokazu, kamerzysta chciał nagrać akrobacje samolotu. Niestety, podczas jeden z wykonywanych figur, samolot wpadł prosto do oceanu. Na szczęście nic poważnego się nie stało i skończyło się "tylko" na kilku szwach.
 • Przeżyła dramatyczny upadek z ponad 300 metrów

  Góry Neacola, Alaska, USA. 25-letnia narciarka Angel Collinson przeżyła upadek z ponad 300 metrów. W kwietniu ubiegłego roku studentka Uniwersytetu Utah zjeżdżała z jednego ze szczytów gór Neacola na Alasce. W pewnym momencie straciła równowagę i spadła w dół stoku. Na szczęście dla Collinson skończyło się tylko na strachu i dwóch wybitych palcach. Wideo opublikowano jako część akcji 2016 Safety Week organizowanej przez firmę zajmującą się produkcją filmową. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Szok! Sprawcą tego wypadku jest… opona

  Ten dramatyczny materiał został zarejestrowany na chińskiej autostradzie. Samochodowa kamerka uchwyciła moment, w którym wzdłuż jezdni toczy się luźna opona. Niespodziewana przeszkoda uderzyła w dwa samochody. Okazało się, że opona obluzowała się i odpadła z dużej ciężarówki zaledwie kilka chwil wcześniej. Na szczęście nikt nie został ranny w wypadku.