groźny wypadek

Artykuły - Groźny wypadek (21)

 • Zderzenie samochodów w Małopolsce

  Zderzenie samochodów w Małopolsce

  Dwa samochody zderzyły się w piątek rano na drodze krajowej numer 44 w Małopolsce. Do wypadku doszło na odcinku trasy Kraków-Oświęcim, w miejscowości Borek Szlachecki. Zdjęcia radio RMF dostało na Gorącą Linię.
 • "Barwy szczęścia": I tragedia, i szczęście

  "Barwy szczęścia": I tragedia, i szczęście

  W życiu Kasi i Marty będzie się bardzo wiele działo. Górka, wracając z Zakrzewia, przeżyje groźny wypadek samochodowy, natomiast Walawska spędzi upojną noc z Chowańskim.
 • Wszystko, co musisz wiedzieć o wyprzedzaniu

  Wszystko, co musisz wiedzieć o wyprzedzaniu

  Wyprzedzanie to jeden z trudniejszych i bardziej wymagających manewrów. Wystarczy chwila nieuwagi, brawura lub zła ocena sytuacji i groźny wypadek gotowy.
 • Groźny wypadek w domu gwiazdora One Direction

  Groźny wypadek w domu gwiazdora One Direction

  W mieszkaniu wokalisty Liama Payne'a z grupy One Direction wybuchł pożar. Gdyby nie odwaga młodego piosenkarza, mogło dojść do tragedii.
 • Kamera zarejestrowała groźny wypadek

  Groźny wypadek zarejestrowała kamera na jednej z ulic w Zabrzu. Cofający samochód potrącił pieszą.
 • Za 0,5 sekundy dojdzie do groźnego wypadku...

  Za 0,5 sekundy dojdzie do groźnego wypadku...

  W Warszawie na skrzyżowaniu ulicy Ciołka z ulicą Brożka volkswagen passat jadący od ul. Obozowej uderzył w wyjeżdzającego z ul. Brożka renaulta.
 • Koszmarny wypadek calibry. Jechało w niej 6 osób

  Koszmarny wypadek calibry. Jechało w niej 6 osób

  Groźny wypadek na drodze krajowej nr 83. Kierujący samochodem osobowym opel calibra, 21-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej od strony miejscowości Warta skodzie, kierowanej prze 20-letniego kierowcę.
 • Ewa Farna miała groźny wypadek

  Ewa Farna miała groźny wypadek

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (22 maja) rano na drodze między Trzyńcem i Wędrynią. Jak podały czeskie media, Ewa Farna uległa wypadkowi. Informację potwierdziła sama wokalistka, która przyznała, że zasnęła za kierownicą.
 • Kolejny wypadek. Motocyklista wpadł w byka

  Kolejny wypadek. Motocyklista wpadł w byka

  Francuski motocyklista Bruno Da Costa, który na trasie pierwszego niedzielnego etapu Rajdu Dakar uplasował się na 52. pozycji, podczas przejazdu drugiego etapu miał groźny wypadek i został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Mendozie.
 • Trenował na prywatnym torze. Miał groźny wypadek

  Trenował na prywatnym torze. Miał groźny wypadek

  Mistrz świata w motocyklowej klasie MotoGP z 2006 roku Amerykanin Nicky Hayden miał na treningu na torze w Kentucky wypadek. Doznał złamania dwóch żeber oraz zwichnięcia barku.

Filmy - Groźny wypadek (4)

 • Niebezpieczny wypadek z udziałem przyczepy kempingowej

  Na autostradzie w stanie New Jersey w USA doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierowca jadący z doczepioną przyczepą kempingową nie był w stanie opanować pojazdu w momencie, gdy wiatr zaczął miotać naczepą. Ostatecznie przyczepa przewróciła się na autostradę szczęśliwie omijając pozostałych użytkowników drogi. W wypadku nikt nie został ranny. (STORYFUL/x-news)
 • Pokaz samolotu akrobacyjnego skończył się w oceanie

  Podczas pokazu, kamerzysta chciał nagrać akrobacje samolotu. Niestety, podczas jeden z wykonywanych figur, samolot wpadł prosto do oceanu. Na szczęście nic poważnego się nie stało i skończyło się "tylko" na kilku szwach.
 • Przeżyła dramatyczny upadek z ponad 300 metrów

  Góry Neacola, Alaska, USA. 25-letnia narciarka Angel Collinson przeżyła upadek z ponad 300 metrów. W kwietniu ubiegłego roku studentka Uniwersytetu Utah zjeżdżała z jednego ze szczytów gór Neacola na Alasce. W pewnym momencie straciła równowagę i spadła w dół stoku. Na szczęście dla Collinson skończyło się tylko na strachu i dwóch wybitych palcach. Wideo opublikowano jako część akcji 2016 Safety Week organizowanej przez firmę zajmującą się produkcją filmową. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Szok! Sprawcą tego wypadku jest… opona

  Ten dramatyczny materiał został zarejestrowany na chińskiej autostradzie. Samochodowa kamerka uchwyciła moment, w którym wzdłuż jezdni toczy się luźna opona. Niespodziewana przeszkoda uderzyła w dwa samochody. Okazało się, że opona obluzowała się i odpadła z dużej ciężarówki zaledwie kilka chwil wcześniej. Na szczęście nikt nie został ranny w wypadku.