Gromee

Artykuły - Gromee (73)

Filmy - Gromee (4)

 • Kabaret na Żywo - Klinika Skeczów Męczących."„Mała Polonia, odc. 1"

  "Mała Polonia" to serial kabaretowy, jakiego jeszcze nie było. Twórcy serialu – Kabaret Skeczów Męczących – za pomocą perypetii mieszkańców pewnej małej miejscowości, będącej idealnym odzwierciedleniem naszego kraju, przedstawiają polską codzienność, konflikty i narodowe społeczne zjawiska. Skojarzenia z kultową "Małą Brytanią" są nieprzypadkowe, a abstrakcyjny humor, charakterystyczne przerysowane postacie i ich problemy rozśmieszą każdego. Sukces serialu dopełnia współpraca z takimi nazwiskami jak Wiktor Zborowski – narrator, oraz Gromee- twórca muzyki do "Małej Polonii".
 • Gromee: Scena na Eurowizji nie miała takiej magii, jak ta w Opolu

  Gdy myślę o tym, jak wchodziłem na scenę w Opolu, to mam gęsią skórkę – mówi Gromee. Jego zdaniem opolski festiwal to wyjątkowe wydarzenie i wciąż tworzona, żywa historia polskiej muzyki. Artysta zapewnia, że takich emocji jak na scenie w Opolu nie odczuwał nawet podczas koncertu na Eurowizji.
 • Gromee zostanie naszym towarem eksportowym?

  Jego single są najpopularniejszymi utworami granymi w polskich rozgłośniach radiowych. Na sukces czekał kilka lat, ale czy na szczycie list przebojów zadomowił się już na dobre?
 • ''Zdarzają się sytuacje, że fanki chcą wejść do mojego samochodu''

  Nie od dziś wiadomo, że imprezowe życie pełne jest pokus. Gromee, jeden z najpopularniejszych DJ-ów w naszym kraju, zdradza kulisy swojej pracy.