Groclin

Artykuły - Groclin (729)

 • Volkswagen ma prawo pierwokupu akcji Groclina

  Volkswagen ma prawo pierwokupu akcji Groclina

  Volkswagen, globalny koncern motoryzacyjny, podpisał z Groclinem i jego największymi akcjonariuszami porozumienie, w ramach którego uzyskał prawo pierwokupu akcji polskiej spółki poinformował Groclin w komunikacie.
 • Finał PP Lech - Arka. Lechici wspominają Groclin Dyskobolię

  Finał PP Lech - Arka. Lechici wspominają Groclin Dyskobolię

  Dokładnie 10 lat temu, 1 maja 2007 roku, w finale Pucharu Polski w Bełchatowie Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. pokonał Koronę Kielce 2-0. Był to jedyny finał rozgrywek, w którym wystąpili Radosław Majewski i Marcin Robak, dziś liderzy Lecha Poznań.
 • Gdzie te kluby z dawnych lat?

  Kilka lub kilkanaście lat temu kibice tych zespołów świętowali mistrzostwo Polski, grę w europejskich pucharach, albo przynajmniej przyzwoite występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju. Dzisiaj ich ulubieńcy kopią się po czołach na półamatorskim poziomie. Czy los uśmiechnie się jeszcze do fanów tych drużyn i pozwoli im się cieszyć ekstraklasowym futbolem?
 • Groclin chce zatrudnić do końca roku 600 osób

  Groclin chce zatrudnić do końca roku 600 osób

  600 osób chce zatrudnić do końca roku wielkopolska spółka Inter Groclin Auto SA. Osoby bezrobotne z okolic Grodziska Wielkopolskiego znajdą pracę przy produkcji wiązek kablowych.
 • Groclin wygryzie pośredników

  Giełdowy producent tapicerki samochodowej Inter Groclin Auto rozpoczął negocjacje kontraktów bezpośrednio z producentami aut, a nie - jak dotychczas - przez pośredników - informuje "Parkiet". Daje to już korzystne rezultaty.
 • Groclin dał przykład Lechowi

  Groclin dał przykład Lechowi

  Siedem lat temu Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. sprawił sensację, eliminując z piłkarskiego Pucharu UEFA Manchester City. W czwartek z angielskim zespołem o punkty w Lidze Europejskiej powalczy Lech Poznań.
 • Rejestracja zmian w Statucie Spółki

  Raport bieżący nr 9/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Inter Groclin Auto S.A. informuje, że dnia 13 września 2010 roku Spółka otrzymała postanowienie Sądu Rejonowego Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 7 września 2010 roku o dokonaniu rejestracji zmian w Statucie Spółki, przyjętych uchwałą Nr 20/2010 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia w dniu 22 czerwca 2010 roku (sy
 • Skonsolidowany raport półroczny INTER GROCLIN AUTO SA

  Raport w załącznikuWybrane dane finansowe
 • Wybór podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych

  Raport bieżący nr 7/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Inter Groclin Auto S.A. z siedzibą w Karpicku informuje, że Rada Nadzorcza Inter Groclin Auto S.A. na podstawie § 16 ust. 2 lit. d) Statutu Spółki Uchwałą Nr 7/2010 z dnia 22 czerwca 2010 r. dokonała wyboru podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania sprawozdań finansowych. Wybranym podmiotem jest firma "CGS Audytor" Sp. z o.o., 60-541 Poznań, ul. Przemysłowa
 • Akcjonariusze posiadający co najmniej 5 % akcji na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Inter Groclin Auto S.A. w dniu 22 czerwca 2010 r.

  Raport bieżący nr 6/2010Podstawa prawna: Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 % Zarząd Inter Groclin Auto S.A. z siedzibą w Karpicku przekazuje wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Inter Groclin Auto S.A., które odbyło się w dniu 22 czerwca 2010 r. z określeniem liczby głosów przysługujących każdemu z nich z posiadanych akcji. Akcjonariuszsmi posiadającymi co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Zwyczajnym W

Filmy - Groclin (27)

 • Groclin wygrał i zagra w PUEFA

  Odra Wodzisław Śl. przegrała u siebie z Groclinem Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:3 (0:2) w sobotnim spotkaniu 34. kolejki piłkarskiej Orange Ekstraklasy.
 • Groclin walczy o wicemistrza

  Groclinu Grodzisk Wlkp wygrali z Widzewem Łódź 3:0 (2:0) w meczu 27. kolejki Orange Extraklasy
 • Lech vs. Groclin

  Lech Poznań wygrał z Groclinem Dyskobolią 2:1. w 26. kolejce Orange Extraklasy.
 • Groclin ograł Zagłębie

  Groclin pokonał w Grodzisku Wielkopolski KGHM Zagłębie Lubin 2:0 (1:0) w 25. kolejce Orange Extraklasy.