Greg Kinnear

Synonimy:
Kinnear Greg,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Greg Kinnear (8)

 • "Rodzina Kennedych" już w Polsce

  "Rodzina Kennedych" już w Polsce

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei?
 • Nowy film twórców "Małej Miss"

  Nowy film twórców "Małej Miss"

  Valerie Faris i Jonathan Dayton nie nakręcili filmu od czasu "Małej Miss". Teraz planują powrót za kamerę, a ich następnym projektem będzie "He Loves Me".
 • Gwiazdy podróżują "ogórkiem"

  Gwiazdy podróżują "ogórkiem"

  Toni Collette ("Był sobie chłopiec") i Greg Kinnear ("Byliśmy żołnierzami") zagrają główne role w komedii "Little Miss Sunshine". Produkcja, zapowiadana jako "film drogi", będzie debiutem reżyserskim Jonathana Daytona i Valerie Faris.
 • Greg Kinnear u boku Meryl Streep

  Greg Kinnear u boku Meryl Streep

  Greg Kinnear ("Byliśmy żołnierzami") dołączył do obsady filmu "Dark Matter", w którym wystąpią również Meryl Streep ("Godziny") i chiński aktor Liu Ye ("Balzac i mała Chinka"). Prace na planie rozpoczną się wiosną przyszłego roku, w stanie Utah.
 • Kinnear i Davis kontra "Matador"

  Kinnear i Davis kontra "Matador"

  Greg Kinnear ("Auto Focus", "Skazani na siebie") i Hope Davis ("Schmidt", "American Splendor") dołączyli do obsady filmu "Matador", w którym główną role gra Pierce Brosnan ("Śmierć nadejdzie jutro").
 • Bliźniacy: Damon i Kinnear

  Bliźniacy: Damon i Kinnear

  Jak już informowaliśmy, zwariowani bracia Peter i Bobby Farrelly ("Sposób na blondynkę", "Ja, Irena i ja", "Płytki facet") przygotowują się do realizacji kolejnej komedii. Film "Stuck on You" ma powstać dla wytwórni 20th Century Fox i opowiadać o przygodach braci syjamskich, z których każdy ma inny pomysł na przyszłość.
 • Gwiazdy w horrorze

  Gwiazdy w horrorze

  Robert De Niro ("Showtime"), Greg Kinnear ("Byliśmy żołnierzami") i Rebecca Romijn-Stamos ("Femme Fatale") prowadzą końcowe negocjacje w sprawie występu w mrocznym dreszczowcu "Godsend", który dla wytwórni Lions Gate Film przygotowuje Nick Hamm ("Bunkier").
 • Greg Kinnear obok Dartha Vadera

  Greg Kinnear obok Dartha Vadera

  Greg Kinnear ("Serce nie sługa", "Byliśmy żołnierzami") zagra w filmie "Shattered Glass", który powstaje w wytwórni Lions Gate Films. W roli głównej w obrazie wystąpi Hayden Christensen - Anakin Skywalker z przeboju "Atak klonów".