Grażyna Wolszczak

Artykuły - Grażyna Wolszczak (83)

 • Grażyna Wolszczak o udziale w "Ameryka Express 2": Nie jestem kobietą luksusową

  Grażyna Wolszczak o udziale w "Ameryka Express 2": Nie jestem kobietą luksusową

  Jedną z par w telewizyjnym programie TVN "Ameryka Express 2" tworzą Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą. W pierwszym odcinku show poszło im bardzo dobrze - dotarli na metę jako pierwsi i tym samym zdobyli immunitet.
 • Grażyna Wolszczak: Z synem w ekstremalnych warunkach

  Grażyna Wolszczak: Z synem w ekstremalnych warunkach

  Grażyna Wolszczak z dużym entuzjazmem przyjęła zaproszenie do udziału w programie "Ameryka Express" i bardzo chciała, by w wyprawie do Ameryki Południowej towarzyszył jej syn. Filip Sikora nie był jednak pewien, czy to dobry pomysł. Nie chciał bowiem zyskać wśród kolegów przydomka "maminsynek". Obawiał się też nieco wyzwań, jakie na nich czekają, i tego, że każdy ich ruch będą śledziły kamery, a mama będzie nadopiekuńcza.
 • Grażyna Wolszczak zaliczyła wpadkę?

  Grażyna Wolszczak zaliczyła wpadkę?

  Grażyna Wolszczak jest dla wielu kobiet inspiracją – choć przekroczyła 60. wygląda młodzieńczo i może pochwalić się bardzo zgrabną sylwetką.
 • Grażyna Wolszczak i jej syn nauczyli się... latać

  Grażyna Wolszczak i jej syn nauczyli się... latać

  Grażyna Wolszczak przez 10 lat (do jego śmierci) była żoną Marka Sikory. Para doczekała się jednego dziecka - syna Filipa.
 • Grażyna Wolszczak: trzeba bić na alarm w kwestii ekologii

  Grażyna Wolszczak: trzeba bić na alarm w kwestii ekologii

  Grażyna Wolszczak wzywa do poważnego potraktowania ostrzeżeń klimatologów i obawia się o przyszłość naszej planety.
 • Walka ze smogiem przeniosła się do Brukseli!

  Walka ze smogiem przeniosła się do Brukseli!

  Konferencja w Brukseli pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii rozpoczęła szeroką dyskusję na temat zastosowania wodoru jako alternatywnego paliwa, co jest ściśle związane z troską o środowisko naturalne. W Polsce inicjatorką publicznej walki ze smogiem jest aktorka Grażyna Wolszczak, która uczestnictwem w konferencji chciała zwrócić uwagę na wzrastający problem utrzymania czystości powietrza w naszym kraju.
 • Grażyna Wolszczak walczy o czyste powietrze

  Grażyna Wolszczak walczy o czyste powietrze

  Grażyna Wolszczak wyjaśnia, że włączając się w akcję #pozywamsmog, realizuje swój obywatelski obowiązek. Bez najmniejszego wahania złożyła więc pozew przeciwko Skarbowi Państwa za smog, a pierwsza rozprawa zaplanowana jest na 10 stycznia. Aktorka domaga się podjęcia działań, które poprawią stan powietrza w Polsce oraz w symbolicznego zadośćuczynienia w wysokości 5 tys. zł, które przekaże na cele charytatywne. Od pieniędzy ważniejsze jest bowiem zwrócenie uwagi na problem.
 • Grażyna Wolszczak świętuje 60. urodziny

  Grażyna Wolszczak świętuje 60. urodziny

  Większość telewidzów spotkała ją na ulicy Wspólnej, dla innych jest Judytą Kozłowską, bohaterką Katarzyny Grocholi. Jedno jest pewne - takiej Yennefer Netflix na pewno mieć nie będzie. W piątek, 7 grudnia, Grażyna Wolszczak kończy 60 lat.
 • Jak Grażyna Wolszczak zamierza zachować piękno i młodość?

  Jak Grażyna Wolszczak zamierza zachować piękno i młodość?

  Choć trudno w to uwierzyć, w grudniu tego roku Grażyna Wolszczak skończy 60 lat. Tymczasem wciąż zachwyca nienaganną sylwetką i promiennym wyglądem.
 • Grażyna Wolszczak: jak dba o sylwetkę?

  Grażyna Wolszczak: jak dba o sylwetkę?

  Choć trudno w to uwierzyć, Grażyna Wolszczak w grudniu tego roku skończy 60 lat. Aktorka wciąż wygląda promiennie i młodo.

Zdjęcia - Grażyna Wolszczak (59)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Grażyna Wolszczak (15)

 • Grażyna Wolszczak o synu i "Ameryce Express"

 • Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą. Jakie łączą ich relacje?

  Grażyna Wolszczak i jej syn Filip Sikora spróbowali latania w stanie nieważkości. Towarzyszył im dziennikarz Mateusz Hładki, który podpytał o ich relacje. – Kiedy kończył studia oświadczyłam mu: synu, utrzymuję cię do końca studiów plus jeden rok, potem idziesz na swoje – powiedziała Wolszczak. – Potraktował to poważnie i jest w pełni niezależny – dodała. Cezary Harasimowicz to partner Wolszczak. Jakie relacje ma z nim jej syn?
 • Grażyna Wolszczak walczy o czyste powietrze

  Grażyna Wolszczak wyjaśnia, że włączając się w akcję #pozywamsmog, realizuje swój obywatelski obowiązek. Bez najmniejszego wahania złożyła więc pozew przeciwko Skarbowi Państwa za smog, a pierwsza rozprawa zaplanowana jest na 10 stycznia. Aktorka domaga się podjęcia działań, które poprawią stan powietrza w Polsce.
 • Jak Grażyna Wolszczak zamierza zachować piękno i młodość?

  Grażyna Wolszczak zdradziła, jak stara się zachować piękno i młodość. Ostatnio poddała się zabiegowi mezoterapii komórkami macierzystymi, podczas którego pobiera się z ciała tłuszcz i krew, która następnie wstrzykiwana jest w skórę twarzy i głowy pacjenta. Aktorka nie poddaje się zabiegom zmieniającym rysy twarzy. Stosuje jedynie popularny od dawna botoks.