Grażyna Wolszczak

Artykuły - Grażyna Wolszczak (148)

 • Grażyna Wolszczak: jak dba o sylwetkę?

  Grażyna Wolszczak: jak dba o sylwetkę?

  Choć trudno w to uwierzyć, Grażyna Wolszczak w grudniu tego roku skończy 60 lat. Aktorka wciąż wygląda promiennie i młodo.
 • Grażyna Wolszczak w bikini i nowej fryzurze

  Grażyna Wolszczak w bikini i nowej fryzurze

  Choć trudno w to uwierzyć, w grudniu tego roku Grażyna Wolszczak skończy 60 lat. Fani aktorki twierdzą, że musiała podpisać kontrakt z diabłem.
 • Grażyna Wolszczak w objęciach ze znaną blogerką

  Grażyna Wolszczak w objęciach ze znaną blogerką

  Grażyna Wolszczak z roku na rok wygląda coraz lepiej. 59-letnia aktorka słynie z tego, że mimo upływu czasu, promienieje.
 • Grażyna Wolszczak: Zmowa milczenia na temat molestowania

  Grażyna Wolszczak: Zmowa milczenia na temat molestowania

  Grażyna Wolszczak jest zwolenniczką nagłaśniania problemu przemocy wobec kobiet. Jej zdaniem konieczna jest edukacja prowadząca do zmiany postrzegania pozycji kobiet w społeczeństwie. Gwiazda uważa jednak, że temat ten powinien być podejmowany w sposób wyważony i rozsądny.
 • Grażyna Wolszczak pokazała syna

  Grażyna Wolszczak pokazała syna

  Koledzy po fachu żartują, że Grażyna Wolszczak podpisała cyrograf. Konszachtami z diabłem tłumaczą jej młodzieńczy wygląd i niesamowitą energię do działania.
 • Grażyna Wolszczak: Święta poza domem

  Grażyna Wolszczak: Święta poza domem

  Grażyna Wolszczak unika zgiełku i nie daje się ponieść przedświątecznej gorączce. Boże Narodzenie to dla niej miły czas, w którym przede wszystkim cieszy się bliskością z kochanymi ludźmi. Jak podkreśla, jest zwolenniczką ułatwiania sobie życia. Jej zdaniem święta mają być przyjemnością i nie powinny się kojarzyć tylko z generalnymi porządkami, wielkimi zakupami, kilkudniowym pichceniem w kuchni, a w związku z tym - z totalnym zmęczeniem i przejedzeniem. Najchętniej lubi spędzać ten czas w urokliwym hotelu w górach.
 • Wolszczak i Moro nago na okładce

  Wolszczak i Moro nago na okładce

  „Women’s Health” jest czasopismem zajmującym się tematyką zdrowego trybu życia i urody. Od 2013 roku Polska należy do grupy 27 krajów, w których wychodzi magazyn.
 • Grażyna Wolszczak: Bez wakacyjnej przerwy

  Grażyna Wolszczak: Bez wakacyjnej przerwy

  Gra tak różnorodne role, że może nie obawiać się zaszufladkowania. Szczęśliwa jest wtedy, gdy widzowie nie rozpoznają jej na ekranie czy scenie.
 • Grażyna Wolszczak: Nie znoszę biegania, siłownia mnie nudzi

  Grażyna Wolszczak: Nie znoszę biegania, siłownia mnie nudzi

  Kobieta z klasą, spragniona ciekawych wyzwań. Grażyna Wolszczak od lat żyje w związku ze scenarzystą Cezarym Harasimowiczem. Uwielbia grać w serialu "Na Wspólnej". Wciela się w nim w Basię, której mąż bez przerwy przysparza zaskakujących kłopotów.
 • Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak chętnie przyjęłaby rolę, do której musiałaby znacznie przytyć lub schudnąć. Twierdzi, że taka metamorfoza to marzenie każdego aktora. Zapewnia też, że jej ciało szybko wróciłoby do formy, gwiazda regularnie uprawia bowiem sport, zprzede wszystkim jogę, i zachowuje zdrową dietę.

Zdjęcia - Grażyna Wolszczak (123)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Grażyna Wolszczak (11)

 • Jak Grażyna Wolszczak dba o sylwetkę?

  Jak Grażyna Wolszczak dba o sylwetkę? - Wróciłam na jogę po roku, moim odkryciem jest też EMS - powiedziała aktorka. Jak wyglądają jej zajęcia?
 • Czy gwiazdy potrzebowały kiedyś pomocy?

  Czy gwiazdy potrzebowały kiedyś pomocy i czy umieją o nią prosić? - Zawsze stawiałam na to, żeby sobie samemu dawać radę - zaznaczyła aktorka Grażyna Wolszczak. - Uważam, że to dobrze, że mówimy głośno o fundacjach - zaznaczyła Dominika Gwit. - To nie jest wstyd przyznać się, że każdy z nas kiedyś potrzebował pomocy - dodała wokalistka i prezenterka Patricia Kazadi.
 • Grażyna Wolszczak i Paulina Krupińska o tym, jak dbają o urodę

  Na planie nowej produkcji TVN "Wyjątkowa Chwila" Katarzyna Olubińska z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z prowadzącą program Pauliną Krupińską i aktorką Grażyną Wolszczak. Jak dbają o swoją urodę?
 • Grażyna Wolszczak szczerze o relacjach z synem

  Jakie relacje łączą Grażynę Wolszczak i jej syna? - Kiedy się wyprowadził z domu, to zaczęliśmy się bardziej kochać, bo już nie mam mieć o co do niego pretensji - zdradziła aktorka w "Dzień Dobry TVN".