Grażyna Torbicka

Artykuły - Grażyna Torbicka (122)

 • Grażyna Torbicka: Polsat czy TVN?

  Grażyna Torbicka: Polsat czy TVN?

  Polsat czy TVN? Która z telewizji wygra wyścig o Grażynę Torbicką?
 • Telekamery 2017: Czy Grażyna Torbicka planuje powrót do telewizji?

  Telekamery 2017: Czy Grażyna Torbicka planuje powrót do telewizji?

  - Wiele razy miałam okazję prowadzić Telekamery. Bywały sytuacje nieprzewidziane w scenariuszu, ale te chwile lubimy najbardziej - wyznała Grażyna Torbicka w rozmowie z Interią podczas tegorocznej gali plebiscytu "Tele Tygodnia".
 • Grażyna Torbicka: Jak wygląda życie poza telewizją?

  Grażyna Torbicka: Jak wygląda życie poza telewizją?

  - Musiałam zamknąć pewien etap życia zawodowego, żeby nabrać nowej energii - powiedziała Grażyna Torbicka. Jak wygląda jej życie poza telewizją? - Jest sporo projektów filmowych, to jest bardzo ciekawy moment - uskrzydlający, rozwijający i pobudzający - dodała.
 • Grażyna Torbicka o powrocie do telewizji: Propozycje były

  Grażyna Torbicka o powrocie do telewizji: Propozycje były

  Grażyna Torbicka w rozmowie z Robertem Patoletą wyjaśniła, że nie jest zatrudniona w żadnej stacji radiowej, bywa jedynie gościem w TOK FM. W przyszłym roku ponownie zostanie wysłanniczką Radia Zet na festiwalu w Cannes. Na razie nie planuje powrotu na stałe do telewizji. Jeżeli poprowadziłaby nowy program, to tylko związany z kulturą, kinem lub teatrem. Czy spróbuje kiedyś aktorstwa?
 • Grażyna Torbicka: Zakochana we Francji

  Grażyna Torbicka: Zakochana we Francji

  Kultura, historia, współczesność, otwartość, kino, styl, język i miejsca - za to Grażyna Torbicka ceni Francję. Znana dziennikarka chwali też francuską kuchnię. "Creme brulee - nie ma sobie równych" - zdradza w wywiadzie.
 • Grażyna Torbicka w radiu TOK FM

  Grażyna Torbicka w radiu TOK FM

  Grażyna Torbicka znalazła nową pracę. Dziennikarkę będziemy mogli słuchać na antenie TOK FM, gdzie raz w miesiącu będzie prowadzić z Tomaszem Raczkiem jego audycję „Szczerotok” - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.
 • Zmarł Henryk Loska, ojciec Grażyny Torbickiej

  Zmarł Henryk Loska, ojciec Grażyny Torbickiej

  W wieku 83 lat zmarł w sobotę, 4 czerwca, Henryk Loska - wieloletni działacz piłkarski, mąż popularnej prezenterki Krystyny Loski i ojciec znanej dziennikarki Grażyny Torbickiej.
 • Grażyna Torbicka w TVN: To był mój 19. festiwal w Cannes

  Grażyna Torbicka w TVN: To był mój 19. festiwal w Cannes

  Grażyna Torbicka po ponad 30 latach pracy rozstała się z telewizją publiczną, ale nie o tym była mowa w studiu "Dzień Dobry TVN". Otóż jak co roku, dziennikarka była obecna na festiwalu filmowym w Cannes. Tym razem jednak po raz pierwszy pojechała tam jako ambasadorka L'Oreal Paris. Jak wyglądał ten pobyt?
 • Festiwal "Dwa Brzegi": TVP wycofuje wsparcie. To przez Torbicką?

  Festiwal "Dwa Brzegi": TVP wycofuje wsparcie. To przez Torbicką?

  Nie wiadomo, co dalej z Festiwalem Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. TVP wycofała swoje wsparcie dla imprezy, którego dyrektor artystyczną od pierwszej edycji jest Grażyna Torbicka.
 • Jacek Kurski: "Ida", cenzura i Grażyna Torbicka

  Jacek Kurski: "Ida", cenzura i Grażyna Torbicka

  Prezes TVP Jacek Kurski bronił podczas ubiegłotygodniowego posiedzenia sejmowej komisji kultury decyzji o prezentacji historycznego komentarza przed seansem "Idy" Pawła Pawlikowskiego. Zwrócił również uwagę na fakt, że była prowadząca program "Kocham kino", Grażyna Torbicka, ocenzurowała rozmowę z reżyserem filmu "Historia Roja".

Zdjęcia - Grażyna Torbicka (12)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
 • film.interia.pl
  "Gwiazdy"
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan

 • film.interia.pl
  Gwiazdy na pogrzebie Andrzeja Wajdy
 • film.interia.pl
  Celebryci na Festiwalu Filmowym w Gdyni

Filmy - Grażyna Torbicka (14)