Grażyna Szapołowska

Synonimy:
Szapołowska Grażyna,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Grażyna Szapołowska (99)

 • Grażyna Szapołowska: Eryk jest tolerancyjny, ja jestem w miarę uczciwa

  Grażyna Szapołowska: Eryk jest tolerancyjny, ja jestem w miarę uczciwa

  Grażyna Szapołowska, która niedawno opublikowała zbiór listów miłosnych od tajemniczego Janusza pt. "Zapomniałam o tobie", zdradziła, że jej partner Eryk Stępniewski nie miał nic przeciwko publikacji, ponieważ jest tolerancyjny. Gwiazda zaś uważa się za osobę uczciwą. Do napisania książki namówił ją sam bohater, który zmarł jeszcze przed premierą.
 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.
 • Grażyna Szapołowska w filmie swojej córki

  Grażyna Szapołowska w filmie swojej córki

  Grażyna Szapołowska gra jedną z ról w filmie swojej córki Katarzyny Jungowskiej, zatytułowanym "Piąte: nie odchodź". "Próbuje wytłumaczyć rzeczy, które są w rzeczywistości niewytłumaczalne" - mówi o tej produkcji wybitna polska aktorka.
 • Szapołowska ostro o operacjach plastycznych

  Szapołowska ostro o operacjach plastycznych

  "Nie dopuszczam myśli, by pójść pod nóż. Nie znam się na operacjach plastycznych, ale tutaj przecież chodzi o prawdę, o wnętrze, o duszę, o emocje wyrażane twarzą" - mówi Grażyna Szapołowska.
 • Zamachowski w międzynarodowej produkcji

  Zamachowski w międzynarodowej produkcji

  Grażyna Szapołowska, Zbigniew Zamachowski i Izabela Kuna, to tylko kilku z wielu polskich aktorów, którzy grają w międzynarodowej produkcji "Biegnij chłopcze, biegnij". Obraz trafi do polskich kin w styczniu 2014 roku.

Zdjęcia - Grażyna Szapołowska (168)

 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Botoks": Patryk Vega znów szokuje
 • film.interia.pl
  Piotr Fronczewski kończy 70 lat

Filmy - Grażyna Szapołowska (7)

 • Grażyna Szapołowska o listach miłosnych: Eryk jest bardzo tolerancyjny

  Grażyna Szapołowska, która niedawno opublikowała zbiór listów miłosnych od tajemniczego Janusza pt. „Zapomniałam o tobie”, zdradziła, że jej partner Eryk Stępniewski nie miał nic przeciwko publikacji, ponieważ jest tolerancyjny. Gwiazda zaś uważa się za osobę uczciwą. Do napisania książki namówił ją sam bohater, który zmarł jeszcze przed premierą. – Z Januszem nie widzieliśmy się 20 lat. Któregoś dnia, robiąc porządki na strychu, znalazłam w pudełku jego listy. Miałam je na kolanach i w tym momencie zadzwoniła komórka, i to był Janusz. Zapytał: „Co słychać, żabciu”. Poznałam go od razu, po jego głosie, i powiedziałam: „Nie uwierzysz, na kolanach mam twoje listy”. On mówi: „Zachowałaś je wszystkie?”. Powiedziałam, że chyba tak. Odpowiedział: „Wiem, że napisałaś dwie książki, czytałem, nieźle piszesz. Może zrób coś z tymi listami”. I kiedy zaproponowałam to wydawnictwu, okazało się, że jest ono zachwycone moją propozycją – opowiada o początkach pracy nad książką Grażyna Szapołowska.
 • "Język elit": Kto komu poleje, czyli Szapołowska po wyroku

  Grażyna Szapołowska przegrała proces z Janem Englertem. W tej sytuacji nie pozostaje jej nic innego, jak dążyć do pojednania. Aktorka zdążyła już złożyć "Jankowi" propozycję nie do odrzucenia...
 • Szapołowska chce zaprosić Englerta na szampana?

  Grażyna Szapołowska mówił o swoich wrażeniach po przegranym procesie z dyrektorem Teatru Narodowego Janem Englertem. Aktorka zastanawiała się, kto kogo powinien... zaprosić na szampana.
 • Kino pod znakiem miłości

  "Wielkie miłości" - pod takim hasłem odbyła się 55. gala wręczenia Złotych Kaczek. O trudnej sztuce ukazywania miłości na ekranie rozmawialiśmy z laureatami nagród.