Muzyka - Grazia

Artykuły - Grazia (6)

 • "Wcześniej czy później wezmę ślub"

  "Wcześniej czy później wezmę ślub"

  "Wcześniej czy później wezmę ślub" - zadeklarowała wokalistka Lady Gaga w wywiadzie dla włoskiego pisma "Grazia".
 • Vaya Con Dios w Bydgoszczy

  Vaya Con Dios w Bydgoszczy

  Drugą, po Cesarii Evorze, gwiazdą Smooth Festival 2010 będzie belgijski zespół Vaya Con Dios.
 • Vaya Con Dios

  Zespół Vaya Con Dios powstał w 1986 roku w Belgii. W latach 80. i 90. był jedną z najpopularniejszych grup europejskich. Wylansowali wiele przebojów, np. "Time Flies", "Puerto Rico" czy "Nah Neh Nah". Debiutowali w 1987 roku płytą "Vaya Con Dios", a kolejne sześć albumów sprzedało się w ponad 7 mln egzemplarzy. Mało jest zespołów o tak charakterystycznym stylu. W 1996 roku wokalistka Dani Klein postanowiła odpocząć od przemysłu muzycznego i próbowała odnaleźć równowagę przez studiowanie fi
 • Vaya Con Dios w Polsce

  Vaya Con Dios w Polsce

  Na początku maja na trzy koncerty do naszego kraju przyjedzie belgijska grupa Vaya Con Dios. Twórcy przebojów "Puerto Rico", "Neh Neh Nah" czy "What's a woman" zagra akustyczną trasę.
 • Vaya Con Dios w Warszawie

  Vaya Con Dios w Warszawie

  W czwartek, 28 kwietnia, na jedynym koncercie w Polsce wystąpi belgijska grupa Vaya Con Dios. Zespół, dowodzony przez wokalistkę Dani Klein, w Sali Kongresowej w Warszawie zaprezentuje zapewne materiał z nowej płyty "The Promise" i największe przeboje, takie jak: "What's A Woman", "Puerto Rico", "Nah Neh Nah", "Heading For A Fall" czy "Don't Break My Heart".
 • Vaya Con Dios w Polsce

  Vaya Con Dios w Polsce

  Po 9 latach przerwy, zespół Vaya Con Dios powrócił niedawno z nowym albumem "The Promise", promowanym przez kompozycję "No One Can Make You Stay". W ramach jego promocji, 28 kwietnia grupa wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej.