gratulacje

Artykuły - Gratulacje (26)

 • Prezydent pogratulował Bogackiej srebrnego medalu

  Prezydent pogratulował Bogackiej srebrnego medalu

  Prezydent Bronisław Komorowski pogratulował Sylwii Bogackiej srebrnego medalu olimpijskiego w strzelaniu z karabinu pneumatycznego na 10 metrów.
 • Gratulacje od pilota, który wylądował na rzece Hudson

  Gratulacje od pilota, który wylądował na rzece Hudson

  Amerykański pilot Sully Sullenberger, który w 2009 roku wylądował samolotem pasażerskim na rzecze Hudson pogratulował polskiemu koledze wczorajszego lądowania na Okęciu. Powiedział, że nie pamięta przypadku, by Boeing 767 kiedykolwiek lądował bez podwozia.
 • Gen. Koziej: Dwa VIP-owskie samoloty przerobić na mini Air Force One

  Gen. Koziej: Dwa VIP-owskie samoloty przerobić na mini Air Force One

  Postulujemy zakup czterech samolotów średniego zasięgu i dwóch maszyn dalekiego zasięgu. Dwa z samolotów należy przerobić na powietrzne bazy dowodzenia. W Afganistanie nie ma czasu na gratulacje. W 2012 roku chcemy oficjalnie oddać kontrolę nad prowincją Ghazni - powiedział w Przesłuchaniu RMF FM gen. Stanisław Koziej szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
 • Laszkiewicz: Podhale trafiło z formą

  Laszkiewicz: Podhale trafiło z formą

  - Nowotarżanie trafili z formą w najważniejszym momencie i w efekcie zagrali świetny hokej. Wszystko im funkcjonowało - bramkarz, obrona i atak. Szczere gratulacje i szacunek dla nich - mówi napastnik Comarch Cracovii, Leszek Laszkiewicz, cytowany przez oficjalną stronę klubu www.cracovia.pl.
 • Podstawowe badania w ciąży

  Pierwszy trymestr Kiedy już oswoisz się z radosną nowiną, cała rodzina zdąży złożyć ci gratulacje, przychodzi czas na pierwszą wizytę u lekarza. Możesz poczuć się zszokowana, bo nagle dowiadujesz się o wielu rzeczach, o których do tej pory nie miałaś pojęcia. Lekarz i położna bombardują cię informacjami o koniecznych testach i badaniach, prześwietlają twój dotychczasowy styl życia, wytykając wszystkie błędy żywieniowe i braki kondycji. Wysłuchujesz mnóstwa dobrych rad i poleceń i naprawdę w ko
 • Gratulacje od Justyny

  Gratulacje od Justyny

  Po zdobyciu złotego medalu narciarskich mistrzostw świata w Libercu Justyna Kowalczyk odebrała tysiące gratulacji. Sama też wysłała sms-a o podobnej treści. Adresatem był trener Wiesław Kmiecik, którego podopieczna Katarzyna Woźniak również w sobotę stanęła na podium mistrzostw świata juniorów w łyżwiarstwie szybkim w Zakopanem.
 • "Kalwaria się skończyła", "Gratulacje, Napolitano"

  "Kalwaria się skończyła", "Gratulacje, Napolitano"

  "Kalwaria się skończyła", "ból i wściekłość" - tak dzisiejsza włoska prasa pisze o śmierci Eluany Englaro, która zmarła w poniedziałek cztery dni po tym, gdy przerwano jej sztuczne odżywianie i pojenie.
 • Lech Kaczyński pogratulował Obamie

  Prezydent Lech Kaczyński przekazał gratulacje i życzenia nowemu prezydentowi USA Barackowi Obamie. Zaprosił też Obamę do złożenia wizyty w Polsce.
 • Lech Kaczyński przesłał Obamie gratulacje

  Prezydent Lech Kaczyński w depeszy gratulacyjnej przesłanej amerykańskiemu prezydentowi elektowi Barackowi Obamie zapewnił o poparciu Polski dla starań Stanów Zjednoczonych o ochronę wolności, demokracji i praw człowieka.
 • Paulo Coelho dziękuje Wam!

  Paulo Coelho dziękuje Wam!

  Jego książki stały się bestsellerami w 150 krajach. A "Alchemik" trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako najczęściej tłumaczona książka świata. Paulo Coelho ma więc wszelkie powody do świętowania...

Filmy - Gratulacje (2)

 • Drzewiecki: Wielkie dzięki i gratulacje!

  Jesteśmy strasznie dumni. To jest ogromny sukces waszych trenerów i Polskiego Związku Siatkówki - mówił Mirosław Drzewiecki, minister sportu do siatkarzy, życząc im... mądrego sponsora.
 • Gratulacje od prezydenta

  Lech Kaczyński pogratulował nowemu szefowi rządu i życzył jego gabinetowi "pełnej realizacji zamierzeń".