Muzyka - Grand Prix

Artykuły - Grand Prix (20)

 • Gdańsk: Najlepsze teledyski po raz 19.

  Gdańsk: Najlepsze teledyski po raz 19.

  Dziś (10 września) tradycyjnie w Gdańsku rusza trzydniowa 19. już edycja Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2010. Na uroczystej gali nagrodzenia najlepszych teledysków wystąpi m.in. Czesław Śpiewa.
 • Natanael: Zobacz piosenkę za 100 tysięcy zł

  Natanael: Zobacz piosenkę za 100 tysięcy zł

  "Czereśnie - Cherry Jack" to piosenka promująca wydaną w połowie kwietnia płytę "Tak ma być!" grupy Natanael. U nas możecie już zobaczyć teledysk do tego nagrania, które przyniosło zespołowi Grand Prix Vena Festival 2007.
 • Keep Of Kalessin: Z czym na Eurowizję

  Keep Of Kalessin: Z czym na Eurowizję

  Poznaliśmy utwór, z którym norwescy blackmetalowcy z grupy Keep Of Kalessin powalczą w rodzimych eliminacjach do Eurowizji 2010.
 • Zobacz najlepszy klip!

  Zobacz najlepszy klip!

  Grand Prix zakończonego w niedzielę 18. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2009 zdobył wideoklip do utworu L.U.C feat. Ula Dudziak "O energocyrkulacji i szczęściu" w reżyserii Michała Dziekana.
 • Pełnoletnie święto teledysku

  Pełnoletnie święto teledysku

  W piątek (2 października) rusza 18. Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film w Gdańsku. Impreza przynosi kilka nowości: mniejsza ilość kategorii, otwarcie na przestrzeń miejską, a wśród atrakcji przegląd najlepszych prac w historii polskiego teledysku.
 • Najlepsze teledyski na start

  Najlepsze teledyski na start

  Nazywany świętem teledysku Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film świętuje pełnoletność. 18. edycja imprezy odbędzie się w dniach 2-4 października w Gdańsku. Tradycyjnie szykuje się kilka nowości.
 • "Radość, która alkoholu nie potrzebuje"

  "Radość, która alkoholu nie potrzebuje"

  Reverox zdobyli w 2008 roku nagrodę Grand Prix na festiwalu w Jarocinie i kilka tygodni po tym wyróżnieniu wydali debiutancki album "The Unexpected". Jednak te sukcesy nie zawróciły w głowie muzykom, którzy mają świadomość ciężkich realiów panujących w polskim show biznesie. A ten fakt także należy zapisać po stronie pozytywów Reverox. Z wokalistą i gitarzystą zespołu Michałem Laskowskim rozmawiał Artur Wróblewski.
 • Yach Film: Nadchodzą zmiany

  Yach Film: Nadchodzą zmiany

  Wtorek, 26 sierpnia, to ostatni termin składania prac na 17 Yach Film Festiwal, najważniejszą imprezę dla twórców i fanów wideoklipu.
 • Diddy nauczy się jeździć...

  Diddy nauczy się jeździć...

  ...bolidem Formuły 1. Amerykański raper postanowił wziąć kilka lekcji u brytyjskiego kierowcy Lewisa Hamiltona.
 • Wybierz klip i wygraj nagrody!

  Wybierz klip i wygraj nagrody!

  W dniach od 18 października do 21 października już po raz szesnasty Trójmiasto stanie się stolicą polskiego teledysku, za sprawą kolejnej edycji festiwalu Yach Film. Na stronach INTERIA.PL możecie wybrać najlepszy klip według internautów i zgarnąć nagrody!