Biznes - Grand Prix

Artykuły - Grand Prix (6)

 • Kraków Airport Liderem Małopolski

  Kraków Airport Liderem Małopolski

  Krakowskie lotnisko zostało uhonorowane nagrodami Grand Prix i Lidera Inwestycji w plebiscycie Lidera Małopolski zorganizowanym przez "Dziennik Polski". W plebiscycie zostały wyróżnione najlepsze firmy z Małopolski. Statuetki zostały wręczone podczas I Forum Przedsiębiorców, poświęconego wykorzystaniu środków unijnych.
 • Kredyt szybki jak Kubica

  Kredyt szybki jak Kubica

  Czy Robert Kubica znów okaże się najszybszym kierowcą świata? Przekonamy się o tym podczas niedzielnego wyścigu o Grand Prix Francji. Już dziś wiemy jednak, który bank najszybciej obsługuje wnioski o kredyty hipoteczne.
 • Grand Prix za najlepsze relacje inwestorskie

  Zarząd Grupy Kęty SA informuje, iż Spółka zdobyła po raz drugi nagrodę Grand Prix za najlepsze relacje inwestorskie w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii średnie i małe firmy przyznawaną przez Investors Relations Magazine.
 • Informacje o nagrodzie

  Zarząd Zakładów Mięsnych DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie informuje,iż Spółka uhonorowana została statuetką "Złota Szynka 2004" oraz uzyskała Grand Prix "Dobry Polski Smak" podczas ogólnopolskiego Konkursu Promocji Mięsa Wieprzowego, Drobiowego oraz Jaj, towarzyszącego VII edycji Międzynarodowych Targów "Ferma Świń i Drobiu" w Poznaniu. Powyższe wyróżnienia przyznane zostały Spółce za wzorową współpracę z dostawcami,co potwierdza dążenia Emitenta do opierania jej na zasadach szacunku, lojalności
 • Nagroda Grand Prix za najlepsze relacje inwestorskie

  Zarząd Grupy Kęty SA informuje, iż Spółka otrzymała nagrodę Grand Prix za najlepsze relacje inwestorskie w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii średnie i małe firmy w rankingu Investors Relations Magazine.
 • Nagroda Dobry Polski Smak

  Zakłady Mięsne DUDA S.A. otrzymały w sobotę, 12 kwietnia, nagrodę ?ZŁOTA SZYNKA 2003? oraz GRAND PRIX konkursu ?Dobry Polski Smak?.