Motoryzacja - Grand Prix

Artykuły - Grand Prix (279)

• GP Chin: Znów dominacja Red Bulla?

GP Chin: Znów dominacja Red Bulla?

Niedzielna Grand Prix Chin na torze w Szanghaju będzie trzecią eliminacją tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1.
  • Kubica na ulubionym torze

Kubica na ulubionym torze

W niedzielę najlepsi kierowcy wystartują w Grand Prix Japonii, 16. z 19 tegorocznych eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Zmiany w zespole Kubicy

Zmiany w zespole Kubicy

Na cztery dni przed wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Japonii z zespołem Renault, w którym startuje Robert Kubica, pożegnał się nieoczekiwanie Brytyjczyk Bob Bell, pełniący funkcję dyrektora zarządzającego. Nie są znane przyczyny tej nagłej decyzji.
  • Kubica 8. Dlaczego tak słabo?

Kubica 8. Dlaczego tak słabo?

Robert Kubica z teamu Renault F1 był dopiero 8 w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Singapuru, 15. z 19 tegorocznych eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Sukces Ferrari, Kubica z punktami

Sukces Ferrari, Kubica z punktami

Robert Kubica z teamu Renault zajął ósme miejsce w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Włoch, 14. z 19 eliminacji tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1. Zwycięstwo na torze Monza odniósł Hiszpan Fernando Alonso z ekipy Ferrari.
  • Ferrari mocne na Monzy

Ferrari mocne na Monzy

Robert Kubica (Renault) zajął dziewiąte miejsce w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Włoch na torze Monza. Z pole position ruszy Hiszpan Fernando Alonso (Ferrari).
  •  Kubica wpadł na mechaników

Kubica wpadł na mechaników

Robert Kubica z teamu Renault zajął trzecią pozycję w wyścigu o Grand Prix Belgii, 13. z 19 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Kara dla Kubicy! Wygrał Webber

Kara dla Kubicy! Wygrał Webber

Robert Kubica z teamu Renault zderzył się z Niemcem Adrianem Sutilem z Force India-Mercedes przy próbie opuszczenia alei serwisowej na 19. okrążeniu wyścigu o Grand Prix Węgier, 12. eliminacji mistrzostw świata Formuły1.
  • "Ustawka" Ferrari. Co sądzisz?

"Ustawka" Ferrari. Co sądzisz?

Robert Kubica z teamu Renault zajął siódme miejsce w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Niemiec, 11. eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Kubica siódmy. Oceń jego występ

Kubica siódmy. Oceń jego występ

Robert Kubica z teamu Renault rozpocznie z siódmej pozycji niedzielny wyścig o Grand Prix Niemiec, dziesiątą z 19. eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.