grand prix singapuru

Artykuły - Grand prix singapuru (23)

• Tytuł dla Vettela możliwy już w Singapurze

Tytuł dla Vettela możliwy już w Singapurze

Broniący tytułu mistrza świata Formuły 1 Niemiec Sebastian Vettel (Red Bull) teoretycznie może już 25 września po wyścigu o Grand Prix Singapuru, świętować triumf w klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu.
  • Robert Kubica powalczy w "nocnym" GP Singapuru

Robert Kubica powalczy w "nocnym" GP Singapuru

O godzinie 14.00 czasu polskiego Robert Kubica z teamu Renault wystartuje z ósmej pozycji do Grand Prix Singapuru, 15. z 19 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. Będzie to nocny wyścig rozgrywany przy sztucznym świetle na ulicznym torze.
  • Kubica 8. Dlaczego tak słabo?

Kubica 8. Dlaczego tak słabo?

Robert Kubica z teamu Renault F1 był dopiero 8 w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Singapuru, 15. z 19 tegorocznych eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Kubica ósmy w kwalifikacjach do Grand Prix Singapuru

Kubica ósmy w kwalifikacjach do Grand Prix Singapuru

Robert Kubica z teamu Renault osiągnął ósmy czas w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Singapuru. Z pole position do 15. z 19 tegorocznych eliminacji wystartuje Fernando Alonso z Ferrari.
  • Kubica 9. na drugim treningu przed GP Singapuru

Kubica 9. na drugim treningu przed GP Singapuru

Robert Kubica z zespołu Renault zajął dziewiąte miejsce na drugim treningu przed niedzielnym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Singapuru. Najlepszy czas miał Niemiec Sebastian Vettel z Red Bull-Renault. Kubica był także dziewiąty na pierwszym treningu.
  • GP Singapuru rozpocznie decydującą fazę walki o tytuł

GP Singapuru rozpocznie decydującą fazę walki o tytuł

Niedzielny wyścig o Grand Prix Singapuru, rozgrywany na ulicznym torze i przy sztucznym oświetleniu, rozpocznie decydująca fazę mistrzostw świata Formuły 1. Będzie to 15. z 19 tegorocznych eliminacji, ale jeszcze nie wyłoni zdobywców tytułów.
  • Kubica: miałem pecha

Kubica: miałem pecha

Obrońca tytułu mistrza świata Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu McLaren-Mercedes wygrał w niedzielę wyścig Formuły 1 o Grand Prix Singapuru, czternastą eliminację mistrzostw świata. Robert Kubica (BMW-Sauber) zajął ósme miejsce i zdobył jeden punkt do klasyfikacji generalnej. Drugi był Niemiec Timo Glock (Toyota), trzeci Hiszpan Fernando Alonso (Renault). Prowadzący w klasyfikacji MŚ Brytyjczyk Jenson Button
  • Kubica ósmy w Grand Prix Singapuru! Wygrał Hamilton

Kubica ósmy w Grand Prix Singapuru! Wygrał Hamilton

Lewis Hamilton z McLarena wygrał nudny jak flaki z olejem wyścig o Grand Prix Singapuru. Robert Kubica dojechał na metę na ósmym miejscu i zdobył dziewiąty punkt w sezonie.
  • Bardzo lubi szybką jazdę

Bardzo lubi szybką jazdę

Aktorka Lindsay Lohan poprowadzi trzydniową imprezę muzyczną związaną z niedzielnym wyścigiem Formuły 1, Grand Prix Singapuru 2009.
  • Max Mosley: Ukaraliśmy winnych

Max Mosley: Ukaraliśmy winnych

Za wydarzenia podczas Grand Prix Singapuru w 2008 roku odpowiedzialność ponosi nie cała ekipa Renault, a poszczególni ludzie - tak ukaranie tego teamu w zawieszeniu tłumaczył prezydent Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) Max Mosley.