grand prix singapuru

Artykuły - Grand prix singapuru (23)

 • Tytuł dla Vettela możliwy już w Singapurze

  Tytuł dla Vettela możliwy już w Singapurze

  Broniący tytułu mistrza świata Formuły 1 Niemiec Sebastian Vettel (Red Bull) teoretycznie może już 25 września po wyścigu o Grand Prix Singapuru, świętować triumf w klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu.
 • Robert Kubica powalczy w "nocnym" GP Singapuru

  Robert Kubica powalczy w "nocnym" GP Singapuru

  O godzinie 14.00 czasu polskiego Robert Kubica z teamu Renault wystartuje z ósmej pozycji do Grand Prix Singapuru, 15. z 19 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. Będzie to nocny wyścig rozgrywany przy sztucznym świetle na ulicznym torze.
 • Kubica 8. Dlaczego tak słabo?

  Kubica 8. Dlaczego tak słabo?

  Robert Kubica z teamu Renault F1 był dopiero 8 w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Singapuru, 15. z 19 tegorocznych eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
 • Kubica ósmy w kwalifikacjach do Grand Prix Singapuru

  Kubica ósmy w kwalifikacjach do Grand Prix Singapuru

  Robert Kubica z teamu Renault osiągnął ósmy czas w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Singapuru. Z pole position do 15. z 19 tegorocznych eliminacji wystartuje Fernando Alonso z Ferrari.
 • Kubica 9. na drugim treningu przed GP Singapuru

  Kubica 9. na drugim treningu przed GP Singapuru

  Robert Kubica z zespołu Renault zajął dziewiąte miejsce na drugim treningu przed niedzielnym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Singapuru. Najlepszy czas miał Niemiec Sebastian Vettel z Red Bull-Renault. Kubica był także dziewiąty na pierwszym treningu.
 • GP Singapuru rozpocznie decydującą fazę walki o tytuł

  GP Singapuru rozpocznie decydującą fazę walki o tytuł

  Niedzielny wyścig o Grand Prix Singapuru, rozgrywany na ulicznym torze i przy sztucznym oświetleniu, rozpocznie decydująca fazę mistrzostw świata Formuły 1. Będzie to 15. z 19 tegorocznych eliminacji, ale jeszcze nie wyłoni zdobywców tytułów.
 • Kubica: miałem pecha

  Kubica: miałem pecha

  Obrońca tytułu mistrza świata Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu McLaren-Mercedes wygrał w niedzielę wyścig Formuły 1 o Grand Prix Singapuru, czternastą eliminację mistrzostw świata. Robert Kubica (BMW-Sauber) zajął ósme miejsce i zdobył jeden punkt do klasyfikacji generalnej. Drugi był Niemiec Timo Glock (Toyota), trzeci Hiszpan Fernando Alonso (Renault). Prowadzący w klasyfikacji MŚ Brytyjczyk Jenson Button
 • Kubica ósmy w Grand Prix Singapuru! Wygrał Hamilton

  Kubica ósmy w Grand Prix Singapuru! Wygrał Hamilton

  Lewis Hamilton z McLarena wygrał nudny jak flaki z olejem wyścig o Grand Prix Singapuru. Robert Kubica dojechał na metę na ósmym miejscu i zdobył dziewiąty punkt w sezonie.
 • Bardzo lubi szybką jazdę

  Bardzo lubi szybką jazdę

  Aktorka Lindsay Lohan poprowadzi trzydniową imprezę muzyczną związaną z niedzielnym wyścigiem Formuły 1, Grand Prix Singapuru 2009.
 • Max Mosley: Ukaraliśmy winnych

  Max Mosley: Ukaraliśmy winnych

  Za wydarzenia podczas Grand Prix Singapuru w 2008 roku odpowiedzialność ponosi nie cała ekipa Renault, a poszczególni ludzie - tak ukaranie tego teamu w zawieszeniu tłumaczył prezydent Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) Max Mosley.