Grand

Artykuły - Grand (511)

 • Rusza Volkswagen Castrol Cup 2014 z Jerzym Dudkiem w roli jednego z zawodników

  Rusza Volkswagen Castrol Cup 2014 z Jerzym Dudkiem w roli jednego z zawodników

  Hungaroring - węgierski tor wyścigowy, na którym co roku odbywa się Grand Prix Węgier Formuły 1, będzie areną pierwszej z siedmiu rund tegorocznego Volkswagen Castrol Cup. 22 kierowców z 8 krajów wyjedzie na obiekt pod Budapesztem w dniach 25 - 27 kwietnia. O punkty będą rywalizować czołowi zawodnicy poprzedniego sezonu, a także mocna stawka debiutantów, wśród których są uczestnicy tak prestiżowych serii, jak Scirocco R-
 • Biblijny prorok jak superbohater?

  Biblijny prorok jak superbohater?

  Zakazany w kilku krajach "Noe: Wybrany przez Boga" Darrena Aronofsky'ego, z Russellem Crowe'em w roli biblijnego proroka, oraz "Grand Budapest Hotel" - nowe dzieło Wesa Andersona z gwiazdorska obsadą - trafiają w piątek na ekrany polskich kin. Już od środy oglądać możemy też superprodukcję "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz".
 • "Grand Budapest Hotel" [recenzja]: Anderson touch

  "Grand Budapest Hotel" [recenzja]: Anderson touch

  Wes Anderson geniuszem jest. Stop. "Grand Budapest Hotel" jest tego jedynie kolejnym potwierdzeniem. Stop. Wizyta w kinie obowiązkowa. Stop. Koniec. Kropka.
 • Ariana Grande ma problem z kokainą?

  Ariana Grande ma problem z kokainą?

  Znany amerykański bloger Perez Hilton za pośrednictwem Twittera zamieścił serię wpisów na temat młodziutkiej piosenkarki Ariany Grande. Hilton twierdzi, że 20-letnia gwiazdka zażywa kokainę.
 • Berlinale 2014: Wielkie otwarcie w Grand Budapest Hotelu

  Berlinale 2014: Wielkie otwarcie w Grand Budapest Hotelu

  Pokazem filmu "Grand Budapest Hotel" Wesa Andersona zainaugurowano w czwartek, 7 lutego, 64. edycję festiwalu filmowego w Berlinie. Amerykański reżyser "zabiera widzów na karuzelę, sprawia, że kręci im się w głowach i odurza szybką jazdą bez trzymanki" - pisze wysłanniczka INTERIA.PL, Anna Bielak.
 • Jeep Grand Cherokee. Pink nie Pink, "i" nie "i"...

  Jeep Grand Cherokee. Pink nie Pink, "i" nie "i"...

  Adidasy Nike, elektroluks Zelmer... Każdy producent marzy, aby jego marka stała się pospolitym określeniem całej grupy wyrobów, niezależnie od tego, kto je konkretnie firmuje.
 • Justin Timberlake u braci Coen

  Justin Timberlake u braci Coen

  Justin Timberlake zagrał jedną z ról w najnowszym filmie braci Coen "Co jest grane, Davis?". Obraz otrzymał m.in. Grand Prix na festiwalu w Cannes, a sam gwiazdor uważa rolę w nim za przełomową w swojej karierze.
 • Ariana Grande i Nathan Sykes już nie są parą

  Ariana Grande i Nathan Sykes już nie są parą

  To już oficjalne: amerykańska wokalistka Ariana Grande potwierdziła, że rozstała się z Nathanem Sykesem z boysbandu The Wanted.
 • Ariana Grande i Nathan Sykes: To koniec?

  Ariana Grande i Nathan Sykes: To koniec?

  Amerykańska wokalistka Ariana Grande zasugerowała, że już nie jest dziewczyną Nathana Sykesa z boysbandu The Wanted.
 • Zwycięstwo i władza Grand Magus

  Zwycięstwo i władza Grand Magus

  "Triumph And Power" - to tytuł nowej płyty Szwedów z Grand Magus.