grań

Artykuły - Grań (394)

 • "Gra tajemnic": 8 nominacji do Oscara

  "Gra tajemnic": 8 nominacji do Oscara

  "Gra tajemnic", która w piątek, 16 stycznia, zadebiutowała na ekranach polskich kin, otrzymała nominacje do Oscara aż w ośmiu kategoriach, w tym za najlepszy film.
 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.
 • "Gra tajemnic" [recenzja]: Sekrety Alana Turinga

  "Gra tajemnic" [recenzja]: Sekrety Alana Turinga

  "Wszyscy sądzą, że Enigmy nie da się złamać" - w Bletchley Park słyszy Alan Turing. "Dajcie mi spróbować i wtedy będziemy wiedzieli na pewno" - odpowiada bez zająknięcia ustami Benedicta Cumberbatcha. "Gra tajemnic" to zdecydowanie nie nudna, laurkowa biografia, a film z pomysłem i werwą.
 • Gra Teddy Floppy Ear - Kayaking zakwalifikowana do wydania na platformie dystrybucji cyfrowej - Steam.

  Zarząd Forever Entertainment S.A. informuje, że gra Teddy Floppy Ear - Kayaking, została zakwalifikowana przez międzynarodową społeczność graczy do sprzedaży na platformie Steam dzięki inicjatywie Greenlight. Platforma Steam to największa platforma sprzedaży cyfrowej na komputery osobiste na świecie (ponad 40 milionów użytkowników), która według analityków posiada około 80% udziału całej światowej sprzedaży gier PC w wersji cyfrowej. Gra jednocześnie będzie dostępna dla komputerów z systemem Win
 • Gra Teddy Floppy Ear - Mountain Adventure zakwalifikowana do wydania na platformie dystrybucji cyfrowej - Steam.

  Zarząd Forever Entertainment S.A. informuje, że gra Teddy Floppy Ear - Mountain Adventure, została zakwalifikowana przez międzynarodową społeczność graczy do sprzedaży na platformie Steam dzięki inicjatywie Greenlight. Platforma Steam to największa platforma sprzedaży cyfrowej na komputery osobiste na świecie (ponad 40 milionów użytkowników), która według analityków posiada około 80% udziału całej światowej sprzedaży gier PC w wersji cyfrowej. Gra jednocześnie będzie dostępna dla komputerów z sy
 • Zakończenie prac preprodukcyjnych nad grą Scopophobia.

  Zarząd Bloober Team S.A. z siedzibą w Krakowie informuje, iż Spółka zakończyła prace preprodukcyjne nad grą Scopophobia w wersji na komputery PC oraz PlayStation 4. Podstawa Prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”. Osoby reprezentujące spółkę:Piotr Babieno - Prezes ZarząduPiotr Bielatowicz - Wiceprezes Zarządu
 • Rosyjska gra słów

  Rosja nie będzie budować Gazociągu Południowego, jeśli Europa go nie chce. Takie są wnioski z wypowiedzi rosyjskiego ministra rozwoju gospodarczego Aleksieja Ulukajewa.
 • Aleksy Komorowski gra w Polsce i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski gra w Polsce i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach "Hotel 52", "Lekarze" czy "Wszystko przed nami". Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii "SuperBob". Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku.
 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".
 • "Gra o tron": Problemy ze statystami

  "Gra o tron": Problemy ze statystami

  Popularny serial "Gra o tron" wrócił do pięknego chorwackiego Dubrownika nad Morzem Adriatyckim, ale producenci mają problem, bowiem statyści są... za wysocy. Potrzebnych jest aż dwa tysiące ludzi.