Gra o tron

Artykuły - Gra o tron (519)

 • Polski aktor Paweł Sakowski w serialu "Gra o tron"

  Polski aktor Paweł Sakowski w serialu "Gra o tron"

  W jednym z najpopularniejszych seriali na świecie pojawi się polski akcent. W finałowym sezonie serialu HBO "Gra o tron" zagra pochodzący z Choszczna Paweł Sakowski.
 • "Gra o tron": Maisie Williams już nie zagra

  "Gra o tron": Maisie Williams już nie zagra

  Wciąż trwają prace nad ostatnim sezonem "Gry o tron". Serial jest już jednak przeszłością dla grającej jedną z głównych ról Maisie Williams. Aktorka pochwaliła się na Instagramie, że zakończyła swoją przygodę z ekranizacją prozy George'a R.R. Martina.
 • ​"Gra o tron": O czym będzie opowiadać jeden ze spin-offów?

  ​"Gra o tron": O czym będzie opowiadać jeden ze spin-offów?

  Fani jednej z największych produkcji HBO z niecierpliwością wyczekują nadejścia ostatniego sezonu "Gry o tron". Do premiery jednak jeszcze rok. W maju zeszłego roku twórca sagi, George R.R. Martin zdradził, że "Gra o tron" nie skończy się na ósmym sezonie. Widzowie będą mogli jeszcze śledzić wydarzenia z uniwersum w spin-offach.
 • Wystawa kostiumów z "Gry o tron" w Paryżu

  Wystawa kostiumów z "Gry o tron" w Paryżu

  ​Fani serialu "Gra o tron" powinni wpisać w plan swoich wakacyjnych wojaży Paryż. W stolicy Francji na specjalnej wystawie prezentowanych jest bowiem 50 kostiumów z kultowego serialu.
 • Emilia Clarke o wynagrodzeniu za rolę w "Grze o tron"

  Emilia Clarke o wynagrodzeniu za rolę w "Grze o tron"

  Serial "Gra o tron" może poszczycić się rzeszą wiernych fanów i mnóstwem entuzjastycznych recenzji. Co więcej, producenci serii grają fair - aktorki nie są dyskryminowane finansowo, co zdradziła właśnie Emilia Clarke.
 • Nowa książka George'a R. R. Martina jeszcze w tym roku

  Nowa książka George'a R. R. Martina jeszcze w tym roku

  Powstała nowa książka George'a R. R. Martina. Pisarz w mediach społecznościowych ogłosił datę jej premiery. W Stanach Zjednoczonych powieść "Ogień i krew" ukaże się 20 listopada. Oficjalna premiera w Polsce nie jest jeszcze znana.
 • Powstaje nowa gra mobilna osadzona w świecie „Gry o Tron”

  Powstaje nowa gra mobilna osadzona w świecie „Gry o Tron”

  ​Firma Behaviour Interactive poinformowała, że trwają prace nad kolejną produkcją mobilną opartą serialu telewizyjnym "Gra o Tron".

Zdjęcia - Gra o tron (88)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce
 • film.interia.pl
  Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce
 • film.interia.pl
  Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce
 • film.interia.pl
  Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce
 • film.interia.pl
  Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce
 • film.interia.pl
  Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce

Filmy - Gra o tron (27)

 • Magdalena Schejbal: Chciałabym, żeby w Polsce powstał taki serial jak „Gra o tron”

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO „Gra o tron”. Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić. – Jest miłość i byłam zawiedziona, że nie mogłam oglądać w kinie razem z resztą fanów, gdyż miałam taką możliwość. Dostałam zaproszenie, żeby oglądać w kinie, na dużym ekranie pierwszy odcinek piątej serii, bo bardzo długo na niego czekałam, ale niestety się nie udało. Nawet w dniu, kiedy była premiera, nie dałam rady, bo po prostu padłam najzwyczajniej w świecie, dlatego dopiero następnego dnia obejrzałam już w internecie – mówi Magdalena Schejbal.
 • Niesamowity makijaż. Zmienia się w postać z "Gry o tron"!

  27-letnia Claire Bryant z Birmingham podbija internet filmami, na których poddaje się niezwykłym metamorfozom. W ich efekcie atrakcyjna młoda kobieta staje się postaciami z serialu „Gra o tron”. Claire była już Khalem Drogo (odtwórca jego roli, Jason Momoa, był tak zachwycony swoją podobizną, że udostępnił ją na swoim Instagramie) oraz Jonem Snow – a na tym nagraniu demonstruje, w jaki sposób przemieniła się w demonicznego Sandora Clegane, zwanego Ogarem. Oszałamiający efekt końcowy metamorfozy to nie tylko zasługa makijażu. Claire stosuje również bardziej zaawansowane środki. Ta wielka fanka „Gry o tron” przygotowuje swoje własne peruki i silikonowe komponenty, które następnie nakłada sobie na twarz (w przypadku postaci Ogara była to pokryta bliznami tkanka). Sama transformacja i udokumentowanie jej zajmują jej około 3-4 godzin. Claire zapowiada, że jej kolejne metamorfozy dotyczyć będą dotyczyć postaci Joffreya i Aryi. – Będzie ciężko, bo każde z nich ma małą, drobną twarz. Będę musiała nieco „rozciągnąć” te rysy, by dopasować je do mojej twarzy. Muszę się bardzo postarać, jeśli chcę, żeby to dobrze wyglądało – mówi.