menway - gps

Artykuły - Gps (7)

 • Niezawodny kompan

  Niezawodny kompan

  Codzienne treningi, wycieczki w nieznane czy uprawianie nietypowych sportów to aktywności, które wymagają zarówno sporo chęci, jak i dobrego sprzętu. Dzięki niemu pasje te stają się przyjemniejsze, bezpieczniejsze i ciekawsze. Jednym z takich urządzeń jest TwoNav Sportiva II, łącząca między innymi funkcje nawigacji i wirtualnego trenera.
 • Nawigacja z systemem Android - prawdziwie męska jazda!

  Nawigacja z systemem Android - prawdziwie męska jazda!

  Rynek urządzeń nawigacyjnych ciągle się rozwija. PY GPS7006 to nawigacja dostosowana do potrzeb szczególnie tych osób, które w samochodzie spędzają dużo czasu i wymagają od urządzenia GPS trochę więcej.
 • Najmniejszy GPS na świecie

  Najmniejszy GPS na świecie

  Naukowcy i inżynierowie z USA, opracowali najmniejszy na świecie procesor GPS ważący 0,3 grama oraz samodzielne urządzenie GPS ważące 10 gramów - poinformował magazyn "Technology Review".
 • Nowy sport: Wyścig z... GPS-em

  Nowy sport: Wyścig z... GPS-em

  Zaskakujące wyniki sondażu przeprowadzonego wśród brytyjskich kierowców. Miliony prowadzących pojazdy przyznało się, że chociaż raz w ubiegłym roku ścigało się z własną nawigacją samochodową.
 • Jak naprawdę powstają kręgi w zbożu?

  Jak naprawdę powstają kręgi w zbożu?

  Z najnowszych badań wynika, że liny, kłody i barowe stołki, których używano do niedawna, zastąpiły kuchenki mikrofalowe i GPS-y. Krótko mówiąc - zrób to sam!
 • Indywidualna asystentka podróży!

  Indywidualna asystentka podróży!

  Limitowany model nawigacji samochodowej nuvi 250 Pink to GPS stworzono specjalnie dla pań. To idealny prezent na Walentynki - wygraj go dla swojej kobiety.
 • Do czego doprowadzi taka bielizna?

  Do czego doprowadzi taka bielizna?

  Według producenta to rzecz dla nowoczesnych pań, które nie boją się nowinek technicznych. Zdaniem protestujących organizacji kobiecych może pełnić funkcję elektronicznego łańcucha.