Gov't Mule

Artykuły - Gov't Mule (11)

 • Gov't Mule razy dwa

  Gov't Mule razy dwa

  Na początku lipca w Polsce dwa koncerty zagra amerykańska grupa Gov't Mule.
 • Gov't Mule zagra we Wrocławiu

  Gov't Mule zagra we Wrocławiu

  17 lipca we wrocławskim klubie Eter na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Gov't Mule, jeden z najlepszych na świecie zespołów poruszających się na pograniczu klasycznego bluesa i rocka.
 • Gienek Loska: Niespodziewany koncert

  Gienek Loska: Niespodziewany koncert

  Dowodzony przez zwycięzcę programu "X Factor" Gienek Loska Band w czwartek (4 sierpnia) w Warszawie poprzedzi występ Warrena Haynesa, gitarzystę The Allman Brothers Band i lidera Gov't Mule.
 • Warszawa na rockowo i bluesowo: Gwiazdą Warren Haynes

  Warszawa na rockowo i bluesowo: Gwiazdą Warren Haynes

  Warren Haynes, Beth Hart i Point Blank to wykonawcy, które zobaczymy w ramach cyklu Summer Rock & Blues Days w Warszawie.
 • Gov't Mule na Gdynia Blues Festival

  Gov't Mule na Gdynia Blues Festival

  Amerykańska grupa Gov't Mule będzie główną gwiazdą VII Gdynia Blues Festival (18-20 czerwca).
 • Rockowy muł w stolicy

  Rockowy muł w stolicy

  W lipcu ponownie do Europy przyjedzie amerykańska rockowa grupa Gov't Mule, przez fanów nazywana w skrócie "mułem" czy "osiołkiem". Zespół, w składzie którego są członkowie legendy southern rocka The Allman Brothers, dwukrotnie wystąpi w Warszawie.
 • Gov't Mule w Polsce

  Gov't Mule w Polsce

  12 lipca na jeden koncert do Warszawy przyjedzie amerykańska grupa Gov't Mule, mająca w składzie członków legendy southern rocka The Allman Brothers. Informacja o występie popularnego "Osiołka" pojawiła się na oficjalnej stronie zespołu, ale jeszcze nie ma żadnych szczegółów na temat tego koncertu.
 • Gov't Mule i voodoo

  Gov't Mule i voodoo

  Nowy album amerykańskiej grupy Gov't Mule "Deja Voodoo" ukaże się 14 września. Na płycie debiutują nowi członkowie zespołu - basista Andy Hess i klawiszowiec Danny Louis. Hess zastąpił zmarłego w 2000 roku Douglasa Allena Woody'ego, byłego muzyka formacji The Allman Brothers Band.
 • Gov't Mule na trasie

  Gov't Mule na trasie

  Amerykańska grupa Gov't Mule, której przewodzi gitarzysta i wokalista Warren Haynes, wyruszy jesienią na trasę koncertową po USA. Będzie to okazja do przyjrzenia się nowemu basiście, który zastąpi zmarłego w 2000 roku Allena Woody'ego.
 • Gov't Mule z wielkimi gwiazdami

  Gov't Mule z wielkimi gwiazdami

  Gdy w sierpniu zeszłego roku zmarł Allen Woody, basista formacji Gov't Mule, wydawało się, że to już jej definitywny koniec. Tymczasem z pomocą przyjaciół z zespołów Allman Brothers Band, którego Woody był kiedyś członkiem, i Black Crowes, zorganizowano specjalny koncert, podczas którego narodził się pomysł nagrania z nowego albumu z udziałem wielu znanych gości.