Gotowi?

Artykuły - Gotowi? (184)

 • Przewozy Regionalne: Plan restrukturyzacji gotowy

  Przewozy Regionalne: Plan restrukturyzacji gotowy

  Jak powiedziała minister infrastruktury i rozwoju, Maria Wasiak, plan restrukturyzacji Przewozów Regionalnych jest gotowy i w drugiej połowie września zostanie przedstawiony Komisji Europejskiej.
 • EBC: Zwarci i gotowi

  Ostatnie godziny to klasyczny risk on - rik off, czyli gwałtowne zmiany nastrojów i przepływy kapitału pomiędzy klasami aktywów. Można odnieść wrażenie, że cofnęliśmy się do roku 2011, gdy rynki pozostawały w tym trybie. Jedyna różnica jest taka, że teraz euro zachowuje się jak typowa waluta defensywna.
 • EBC gotowy działać bez ograniczeń

  EBC gotowy działać bez ograniczeń

  - EBC zgodnie z oczekiwaniami pozostawił stopy procentowe bez zmian (refinansowa: 0,05%, depozytowa: -0,20%). - Prezes M. Draghi poinformował o modyfikacji ogłoszonego w marcu br. programu QE i wyraźnie zasugerował, że w razie potrzeby może on zostać wydłużony (poza wrzesień 2016 r.).
 • Gotowych mieszkań nie brakuje. Deweloperzy budują kolejne

  Gotowych mieszkań nie brakuje. Deweloperzy budują kolejne

  W minionym kwartale we wszystkich analizowanych miastach udział mieszkań gotowych do odbioru pozostawał na poziomie nieprzekraczającym 30 proc. Na rynku mieszkaniowym panuje bardzo dobra koniunktura. Deweloperzy rozpoczęli wiele nowych inwestycji.
 • LNG w Świnoujściu prawie gotowy

  Wszystko na to wskazuje, że latem 2015 r. zakończy się budowa terminal LNG - zapowiedział w Sejmie wiceminister skarbu Zdzisław Gawlik. "Ten kto terminal buduje potwierdził, że latem 2015 r budowę terminala zakończy" - dodał.
 • Merkel po rozmowie z Ciprasem: Grecja gotowa do współpracy

  Merkel po rozmowie z Ciprasem: Grecja gotowa do współpracy

  Niemiecka kanclerz Angela Merkel zapowiedziała w czwartek w Brukseli, że Grecja jest gotowa do intensywnej pracy nad porozumieniem z trzema instytucjami, nadzorującymi jej program pomocowy. Wyraziła nadzieję na postęp w rozmowach w najbliższym czasie.
 • Chińczycy są gotowi zapłacić za COVEC

  Chińczycy są gotowi zapłacić za COVEC

  Jest nadzieja, że uporządkowane zostaną stosunki Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz chińskiej firmy COVEC - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
 • Soros gotów zainwestować na Ukrainie 1 mld dolarów

  Soros gotów zainwestować na Ukrainie 1 mld dolarów

  Amerykański inwestor George Soros zadeklarował w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie dla austriackiego dziennika "Der Standard", że jest gotów zainwestować na Ukrainie 1 mld USD i zaapelował do Zachodu o pomoc w zwiększeniu jej atrakcyjności dla inwestorów.
 • Terminal LNG jest gotowy w około 97 procent

  Terminal LNG jest gotowy w około 97 procent

  - Terminal LNG w Świnoujściu jest gotowy w ok. 97 proc. - poinformował w środę wiceminister skarbu Zdzisław Gawlik. Dodał, że inwestycja jest "bardzo bliska końca".
 • Fed gotów do dłuższego utrzymywania stóp bez zmian

  Wielu członków Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (FOMC) jest gotowa do "dłuższego" utrzymywania stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych bez zmian - wynika z minutes ze styczniowego posiedzenia Fed.