Gosia Andrzejewicz

Artykuły - Gosia Andrzejewicz (153)

Zdjęcia - Gosia Andrzejewicz (35)

 • film.interia.pl
  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestnicy 13. edycji!
 • muzyka.interia.pl
  Gosia Andrzejewicz kończy 30 lat
 • muzyka.interia.pl
  Gosia Andrzejewicz kończy 30 lat
 • muzyka.interia.pl
  Gosia Andrzejewicz kończy 30 lat
 • muzyka.interia.pl
  Gosia Andrzejewicz kończy 30 lat
 • muzyka.interia.pl
  Gosia Andrzejewicz kończy 30 lat

Filmy - Gosia Andrzejewicz (20)

 • Gosia Andrzejewicz o motywacji do odchudzania

  W rozmowie z Wideoportalem Gosia Andrzejewicz przyznała, że jej motywacja do zrzucenia nadwagi była naprawdę duża. Pod koniec lipca zaczęła intensywnie trenować i stosować dietę, dzięki czemu schudła 14 kilogramów. - To było w czasie, gdy miałam bardzo dużo koncertów. Stwierdziłam podczas jednego z nich, że nie daję rady kondycyjnie - powiedziała. W 2015 roku wokalistka urodziła synka Mateusza. Chłopiec ma dziś 4 latka i, jak wiele dzieci w jego wieku, jest jak żywe srebro. - Waży 17 kilo i miałam problem, żeby go podnieść. Przy słabych mięśniach ramion i w ogóle całego ciała to jest może takie prozaiczne, ale jest to problem dla mamy - dodała. Trzecia motywacja jest czysto zawodowa. Gosia właśnie wystąpiła w teledysku "Dlaczego", w którym chciała zaprezentować swoją szczupłą figurę. - Myślę, że akurat w moim przypadku tak jest, że krytyka mojej figury spowodowała, że chciałam ćwiczyć i pokazać, że tak nie jest, że można naprawdę, jeśli coś się chce osiągnąć, to można to zrobić. Uważam, że krytyka jest ważna - stwierdziła.
 • Gosia Andrzejewicz o utracie wagi

  Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę. Piosenkarka w ostatnim czasie zrzuciła sporo kilogramów. W wywiadzie zdradziła, dlaczego się na to zdecydowała. - Zrobiłam to dla siebie. Chciałam się dobrze czuć na koncertach - wyznała. Dodała również, że schudnięcie jest jedynie efektem ubocznym jej nowych postanowień. - Bardzo chciałam polepszyć swoją kondycję, bo podczas koncertów zaczęłam odczuwać zadyszkę - zdradziła.
 • Gosia Andrzejewicz o najgorszych plotkac na jej temat

  Gosia Andrzejewicz podczas urlopu w Tajlandii dowiedziała się o nowej plotce na swój temat. Napisano, że zostawiła męża oraz synka Mateusza i wybrała się na wakacje z przyjacielem. W rozmowie z Wideoportalem zdementowała tego "fake newsa". Przede wszystkim jej obecny partner, Artur Kamiński, nie jest jeszcze jej mężem. Panicznie boi się latać samolotem, dlatego nie wybrała się z nim na wakacje. - Tak się nieraz pary dobierają. Mamy te same muzyczne zainteresowania, ale on nie lubi podróży, a ja uwielbiam - ubolewa wokalistka. Pisano również o tym, że Gosia nadużywa alkoholu. Wokalistka zaprzeczyła, stwierdzając, że decyduje się najwyżej na łyk szampana. - Mój organizm nie trawi alkoholu. Źle się po nim czuję. Nigdy w życiu nie byłam pijana - zapewnia wokalistka.
 • Andrzejewicz: Uważam, że moje piersi są bardzo fajne

  Gosia Andrzejewicz opowiedziała o swoich odważnych stylizacjach. - Chwalę się tym, co mam. Uważam, że moje piersi są bardzo fajne, tym bardziej, że są naturalne - powiedziała Gosia. Czy wokalistka poddałaby się zabiegowi medycyny estetycznej? - Nie mówię nie, ale póki co, jestem jeszcze młoda - dodała.