Górska

Artykuły - Górska (11)

 • Joanna Górska powiedziała "tak"

  Joanna Górska powiedziała "tak"

  Joanna Górska, zawodowo związana z telewizją Polsat, inspiruje i motywuje pacjentów zmagających się z nowotworem. Sama przeszła wiele…
 • Joanna Górska doprowadziła fanów do łez

  Joanna Górska doprowadziła fanów do łez

  Joanna Górska jest dziennikarką związaną z telewizją Polsat. Pracuje w redakcji informacyjnej, obecnie prowadzi „Poranek z Polsat News”.
 • Rejony górskie zyskowne przez cały rok!

  Rejony górskie zyskowne przez cały rok!

  Zainteresowanie działkami zlokalizowanymi w rejonach górskich od wielu lat nie słabnie. Co przesądza o atrakcyjności takich nieruchomości? Gdzie warto szukać terenów pod inwestycję i na jakie aspekty zwracać uwagę przy podejmowaniu ostatecznej decyzji?
 • Rezygnacja Członka Zarządu

  Zarząd Motoricus S.A. z siedziba w Warszawie (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu 20 maja 2016 r. Pani Katarzyna Górska złożyła rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Spółki z dniem 20 maja 2016 r. W złożonym oświadczeniu nie podano powodów rezygnacji. Zarząd dziękuje Pani Katarzynie Górskiej za długoletnie zaangażowanie i pracę na rzecz Emitenta. Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt. 11) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okre
 • Mieszkanie w górskim kurorcie

  Mieszkanie w górskim kurorcie

  Górskim krajobrazem przez cały rok mogą się cieszyć jedynie mieszkańcy położonych tam miejscowości. Ci, którzy mieszkają w nizinnej części naszego kraju, na takie widoki pozwalają sobie tylko przez kilka dni urlopu, płacąc niemałe pieniądze za wynajem hotelu czy pokoju. A gdyby tak mieć własne mieszkanie w górskim kurorcie? Z jakim kosztem 1 m kw. należy się liczyć i gdzie jest najtaniej?
 • 20 firm zainteresowanych budową górskiego odcinka zakopianki

  20 firm zainteresowanych budową górskiego odcinka zakopianki

  20 firm i konsorcjów jest zainteresowanych budową trzeciego górskiego odcinka drogi ekspresowej S7 Naprawa - Skomielna Biała (Małopolskie) wraz z ponad 2-kilometrowym tunelem. Zdaniem drogowców jest to najtrudniejsze zadanie, spośród trzech, na które ogłoszono przetargi.
 • Ratownicy górscy na wodzie

  Ratownicy górscy na wodzie

  Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przygotowuje się do sezonu letniego. 30 ratowników GOPR z całej Polski wzięło udział w specjalnym szkoleniu na wodach górskich na Popradzie w Beskidzie Sądeckim.
 • Górskie gminy liczą na pomoc słowackiego inwestora

  Górskie gminy liczą na pomoc słowackiego inwestora

  - Na 30 mln euro oszacowano wartość niezbędnych inwestycji w infrastrukturę turystyczną na terenie górskich gmin Czernichów, Szczawnicy, Krynicy Zdrój i Zawoi - wyliczył Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy. Dodał, że gminy liczą na pomoc inwestora ze Słowacji.
 • Ulga górska nie dla "nizinnych"

  Ulga górska nie dla "nizinnych"

  Wieś stała się płaska i to z dnia na dzień? - pytają z przekąsem mieszkańcy wsi Brzuchania na granicy województw małopolskiego i świętokrzyskiego. Wszystko dlatego, że nagle rolnikom zabrano tzw. podatkową ulgę górską - teraz muszą płacić o 30 proc. więcej.
 • Likwidacja spółki

  Zarząd Stalexport SA podaje do publicznej wiadomości, iż dnia 04.04.2001 r. likwidator - pani mecenas Anna Górska-Ucinyk w imieniu Spółki PPiOZ ZŁOMHUT Sp. z o.o. Bodzechów (zależna w 100% od STALEXPORT S.A. ) złożyła wniosek w Sądzie Rejonowym w Krakowie o otwarcie postępowania likwidacyjnego Spółki Centrozłom, Kraków Sp. Z o.o. , w której posiada 100% udziałów (jest jedynym udziałowcem). Kapitał zakładowy Spółki Centrozłom Kraków wynosi 4.540.500 zł.