Gordon Sumner

Artykuły - Gordon Sumner (140)

 • Symfoniczny koncert Stinga na płycie

  Symfoniczny koncert Stinga na płycie

  26 listopada na płycie ukaże się zapis symfonicznego koncertu Stinga z Berlina. Specjalnym gościem tego występu był saksofonista Branford Marsalis, długoletni współpracownik lidera The Police.
 • Sting zagrał w Poznaniu

  Sting zagrał w Poznaniu

  Ponad 30 tysięcy osób wysłuchało największych przebojów Stinga, który wraz z londyńską Królewską Orkiestrą Filharmoniczną wystąpił w poniedziałek (20 września) na oficjalnym otwarciu Stadionu Miejskiego w Poznaniu - areny Euro 2012.
 • Sting dziś wystąpi w Poznaniu

  Sting dziś wystąpi w Poznaniu

  Występ Stinga w towarzystwie Royal Philharmonic Concert Orchestra uświetni oficjalne otwarcie Stadionu Miejskiego w Poznaniu - pierwszej z czterech polskich aren przygotowywanych na Euro 2012. Wieczorem na trybunach zasiądzie ponad 30 tysięcy osób.
 • Rosyjscy komuniści chcą aresztować Stinga

  Rosyjscy komuniści chcą aresztować Stinga

  Wypowiedzi Stinga za legalizacją marihuany ściągnęły na muzyka gniew twardogłowych rosyjskich komunistów. Politycy apelują o aresztowanie lidera The Police, który w środę (15 września) wystąpił w Moskwie.
 • Sting: Są dodatkowe bilety!

  Sting: Są dodatkowe bilety!

  Do sprzedaży trafią dodatkowe wejściówki na otwarcie Stadionu Miejskiego w Poznaniu. 20 września z tej okazji koncert da Sting z orkiestrą symfoniczną.
 • Polski piłkarz lekceważąco o Stingu

  Polski piłkarz lekceważąco o Stingu

  Sławomir Peszko, zawodnik Lecha Poznań i reprezentacji Polski w piłce nożnej, najwyraźniej nie docenia klasy brytyjskiego wokalisty Stinga. Artysta 20 września wystąpi w stolicy Wielkopolski z okazji otwarcia stadionu Lecha, co nie podoba się sportowcowi.
 • Polacy zakochani w Stingu

  Polacy zakochani w Stingu

  Nowy album Stinga, "Symphonicities", debiutuje na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Poprzednie wydawnictwo Stinga, "If On A Winter's Night" tygodniami nie schodziło ze szczytu. Czy podobnie będzie i tym razem?
 • Sting: Już ponad 13 tysięcy biletów

  Sting: Już ponad 13 tysięcy biletów

  W pierwszym dniu sprzedaży biletów na symfoniczny koncert Stinga w Poznaniu rozeszło się ponad 13 tysięcy biletów. A u nas możecie wygrać najnowszą płytę brytyjskiego muzyka - "Symphonicities"!
 • Lekkie pociągnięcie smyczkiem

  Lekkie pociągnięcie smyczkiem

  Sting "Symphonicities", Deutsche Grammophon
 • Sting odkryty na nowo

  Sting odkryty na nowo

  Wielu postawiło na Stingu krzyżyk, jednak brytyjski muzyk wcale nie zamierza przejść na emeryturę. Na płycie "Symphonicities" przedstawił nowe, orkiestrowe aranżacje swoich znanych utworów. Efekt zachwycił krytyków, pod koniec września sami będziecie mogli to sprawdzić w Poznaniu, a u nas już dziś możecie posłuchać obszernych fragmentów albumu!