Gorący pościg

Artykuły - Gorący pościg (6)

 • Szybkie, wściekłe i zabawne

  Szybkie, wściekłe i zabawne

  15 maja na ekrany polskich kin trafiła brawurowa komedia "Gorący pościg", w której spotykały się latynoska seksbomba Sofia Vergara ("Casanova po przejściach") i laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie").
 • Sofia Vergara: Gorąca gwiazda "Gorącego pościgu"

  Sofia Vergara: Gorąca gwiazda "Gorącego pościgu"

  Nawet Sofia Vergara od czasu do czasu spuszcza z tonu. Kolumbijska piękność niedawno gościła na jednej z uczelni w Bostonie, gdzie studiuje jej 23-letni (tak, to nie pomyłka!) syn, Manolo Gonzalez - i właśnie dlatego na jeden dzień postanowiła zrezygnować z ultra-obcisłej sukienki, która stała się już jej znakiem rozpoznawczym.
 • Prawie jak legalna blondynka

  Prawie jak legalna blondynka

  Laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", 2005), która komediowy talent objawiła w przebojowej "Legalnej blondynce" (2001), po raz kolejny udowadnia, że jest ekspertką w rozbawianiu publiczności.
 • Sofia Vergara: W sumie niebezpieczna latynoska seksbomba

  Sofia Vergara: W sumie niebezpieczna latynoska seksbomba

  Komedia "Gorący pościg" to popisowy występ dwóch zupełnie różnych aktorek: latynoskiej seksbomby Sofii Vergary ("Casanova po przejściach"), czterokrotnie nominowanej do prestiżowej nagrody Emmy za drugoplanową rolę kobiecą w serii komediowej "Współczesna rodzina", oraz laureatki Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka").
 • "Gorący pościg": Ekscentryczny duet napędzany kobiecą energią

  "Gorący pościg": Ekscentryczny duet napędzany kobiecą energią

  "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) to brawurowy popis aktorski dwóch gwiazd: laureatki Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka") i latynoskiej piękności Sofii Vergary ("Casanova po przejściach", serial "Współczesna rodzina"), która przebojem wdarła się do świata hollywoodzkich komedii.
 • "Gorący pościg", czyli trochę uzbrojone i w sumie niebezpieczne

  "Gorący pościg", czyli trochę uzbrojone i w sumie niebezpieczne

  Główny pomysł scenariuszowy komedii "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) oparto na klasycznym schemacie "buddy movies" - filmów o niedobranych parach ludzi, których zetknęły ze sobą niecodzienne okoliczności i którzy zmuszeni są do współpracy.