gorąc

Artykuły - Gorąc (50)

 • Gorąca miłość od pierwszego wejrzenia

  Gorąca miłość od pierwszego wejrzenia

  "W kręgu miłości" Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"), zwycięzca Nagrody Publiczności na tegorocznym Berlinale, otworzy startujący 27 lipca w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą Festiwal Sztuki Filmowej Dwa Brzegi.
 • Anna Szarek: Gorące nazwisko

  Anna Szarek: Gorące nazwisko

  Anna Szarek zagrała jedną z głównych ról w najnowszym filmie Patryka Vegi. Czy młoda aktorka zachwyci widzów?
 • Penelope Cruz: Gorące sceny

  Penelope Cruz: Gorące sceny

  W najnowszym obrazie włoskiego reżysera Sergio Castelitto "Born Twice" Penelope Cruz (38 l.) zobaczymy w erotycznych scenach z Emile'em Hirschem (27 l.).
 • Bajm: Płynie w nas gorąca krew

  Bajm: Płynie w nas gorąca krew

  Pod koniec listopada ukaże się pierwsza w historii biografia grupy Bajm - "Płynie w nas gorąca krew".
 • Gorąca miłość służy serialowi

  Gorąca miłość służy serialowi

  Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka wzbudził wiele emocji. Przeniosły się one na popularność nie tylko aktorów, ale i serialu.
 • Gorąca majówka

  Ostatnie dni na wielu rynkach przyniosły silne odreagowanie po próbie korekty, którą obserwowaliśmy w pierwszej połowie miesiąca.
 • Gorąca latynoska podbija Hollywood

  Gorąca latynoska podbija Hollywood

  Urodziła się w Miami, ale w jej żyłach płynie gorąca, latynoska krew.
 • Gaz łupkowy wywołuje gorące debaty

  Polski europoseł Bogusław Sonik będzie autorem raportu na temat wydobywania gazu łupkowego. Tak zdecydowała komisja Parlamentu Europejskiego do spraw środowiska. Ten dokument ma być odpowiedzią na lipcową analizę przygotowaną przez niemieckich ekspertów, przestrzegającą przed wydobywaniem gazu łupkowego.
 • Gorące serce Jerzego Hoffmana

  Gorące serce Jerzego Hoffmana

  - Mocny, ekspresyjny, bezceremonialny. Na planie potrafi kląć i krzyczeć, a ekipy filmowe go kochają. Składa się ze sprzeczności. Delikatny i wrażliwy, szanuje innych - mówi o Jerzym Hoffmanie Marta Sztokfisz, autorka książki poświęconej artyście.
 • Gorące lato z gwiazdami

  Gorące lato z gwiazdami

  Jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu koncert zagranicznego wykonawcy, nawet takiego z drugiej ligi, w Polsce traktowany był w kategorii wydarzenia miesiąca, a czasem nawet sezonu. Teraz bywa, że gwiazdy światowego formatu w naszym kraju wręcz mijają się, a fani muzyki przed letnim sezonem mają ból głowy (o portfelu nie wspominając...), kogo tym razem zobaczyć i posłuchać na żywo.