Google Nexus 7

Artykuły - Google Nexus 7 (68)

Zdjęcia - Google Nexus 7 (1)

 • mobtech.interia.pl
  Google Nexus 7 kontra nowy iPad

Filmy - Google Nexus 7 (4)

 • W Chinach powstały, w proch się obróciły

  iPad Mini, Kindle Fire HD i Nexus 7 zostały wrzucone do... blenderów. Miłośnikom nowych technologii i cudnych gadżetów zdecydowanie odradzamy oglądanie tego materiału.
 • iPad mini vs Nexus 7 - test wytrzymałości na upadki

  Entuzjaści nowych technologii z AndroidAuthority porównali wytrzymałości na upadki dwóch topowych tabletów – Nexusa 7 i gorącej nowości – iPada mini. Oba urządzenia lądowały na twardym podłożu trzykrotnie. Za każdym razem z wysokości ramion, ale z różnych pozycji. Już pierwszy kontakt z ziemią okazał się dla tabletu Google’a opłakany w skutkach – odpadła część obudowy, a ekran poważnie pękł. Praktycznie bez szwanku wyszedł natomiast iPad. Oba sprzęty nie poradziły sobie z drugą próbą. Ekran sprzętu Apple wyraźnie ucierpiał, ale jeszcze gorzej zniósł to Nexus. Trzeci zrzut całkowicie „uśmiercił” urządzenie z Androidem. Poodpadały nawet fragmenty ekranu. iPad mini okazał się znacznie twardszy, a jego ekran prawdopodobnie wciąż dział.
 • Testownia: Galaxy Nexus 7

  Galaxy Nexus 7 - test wideo tabletu Google
 • Google Nexus 7 - mistrz tabletów wagi piórkowej

  Google Nexus 7 to jedna z najgorętszych technologicznych premier tego roku. Sprzęt ma niemal wszystko, co potrzebne, by wprowadzić nowy porządek do segmentu tabletów - chociaż nie jest pozbawiony wad. Czy warto na niego czekać?