Google

Artykuły - Google (2163)

Filmy - Google (6)

 • Kobieta-potwór! Jej zbrodnia wstrząsnęła Ameryką

  Kiedy 7 miesięcy temu na luksusowym jachcie zacumowanym w jednym z kalifornijskich portów znaleziono ciało 51-letniego Forresta Hayesa - dyrektora wysokiego szczebla w Google - wszystko wskazywało na to, że mężczyzna przedawkował narkotyki. Szokującą prawdę ujawniło jednak nagranie z kamery przemysłowej. Hayes umówił się na seks na jachcie z luksusową prostytutką, Alix Tichelman, którą poznał poprzez serwis internetowy. To prawdopodobnie Tichelman zaopatrzyła go w heroinę i igły do iniekcji. Kiedy mężczyzna po wstrzyknięciu śmiertelnej dawki narkotyku zaczął umierać, 26-latka spokojnie dopijała wino... Zdradziły ją właśnie odciski palców, nierozważnie pozostawione na kieliszku. Policja podejrzewa, że to nie jedyny przypadek wysłania bogatego menedżera na tamten świat przez Tichelman. Wszystko wyjaśni się na sali sądowej. Na razie podejrzana przebywa w areszcie; wysokość kaucji określono na 1,5 mln dolarów.
 • Android 5.0 na wideo

  Craig Tuttle przygotował niezwykle ciekawy koncept Androida w wersji 5.0. Powyższy materiał prezentuje jego najważniejsze elementy, a dokładnie rozbudowane funkcje belki powiadomień i wielozadaniowości. Czy tak będzie wyglądał system Google oznaczony jako 5.0? A może podobne funkcje zostaną wprowadzone już w nadchodzącym 4.4. KiKat?
 • Google Smartwatch

  Swój smartfonowy zegarek chce mieć każdy liczący się producent – także Google. Oto jak może wyglądać to urządzenie.
 • Google rusza z udzielaniem kredytów

  Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie chce wejść w buty instytucji finansowych. Na razie oferta Google jest mocno ograniczona: skierowana tylko do dotychczasowych klientów, którzy chcą wykupić kolejne reklamy w wyszukiwarce. - Od tego jest już maluteńki krok do udzielania kredytów ludziom z ulicy - ocenia Mariusz Grendowicz, przewodniczący Rady Programowej Banking Forum.