gonitwa

Artykuły - Gonitwa (16)

 • Najbardziej prestiżowa gonitwa w USA w tym roku bez publiczności

  Najbardziej prestiżowa gonitwa w USA w tym roku bez publiczności

  Kentucky Derby, najbardziej prestiżowa gonitwa koni w USA, w tym roku odbędzie się bez udziału publiczności - poinformowali organizatorzy. Impreza jest zaplanowana na 5 września w Louisville.
 • Tiz the Law wygrał 152. gonitwę Belmont Stakes i zarobił ponad 500 tys. dolarów

  Tiz the Law wygrał 152. gonitwę Belmont Stakes i zarobił ponad 500 tys. dolarów

  Tiz the Law pod Mannym Franco i trenowany przez Barclaya Tagga wygrał 152. edycję Belmont Stakes, jedną z trzech najważniejszych gonitw w USA. Nagroda za zwycięstwo to 535 tys. dol. Wyjątkowo w tym roku otworzyła ona „Potrójną Koronę” amerykańskich wyścigów konnych.
 • Pampeluna: Jeden ranny, najkrótsza gonitwa

  Jeden mężczyzna został dziś ugodzony rogiem przez byka podczas siódmej - przedostatniej - gonitwy z bykami w ramach fiesty ku czci św. Fermina w Pampelunie, na północy Hiszpanii - podały źródła szpitalne.
 • Pierwsza gonitwa z bykami - na razie bez ofiar

  Pierwsza gonitwa z bykami - na razie bez ofiar

  W Pampelunie, na północy Hiszpanii, pierwsza w tym roku gonitwa ku czci św. Fermina, w której ludzie uciekają przed bykami, nie przyniosła poważniejszych ofiar.
 • Gonitwa byków: Śmierć 19-latka

  19-latek zginął podczas nocnej gonitwy byków w nocy z piątku na sobotę w miasteczku Fuentesauco, w północno-środkowej Hiszpanii - poinformowały w poniedziałek hiszpańskie władze.
 • Gonitwa na warszawskiej giełdzie

  Gonitwa na warszawskiej giełdzie

  Jak informuje "Puls Biznesu", 50 spółek notowanych na GPW szykuje się na przejęcie innych firm. Zainteresowanie wzbudzają nie tylko podmioty krajowe - uwagę przyciągają też zagraniczne przedsiębiorstwa. Rynek umożliwia ekspansję w branży jak i poza nią, co tworzy nowe możliwości rozwoju.
 • Trzy osoby ranne w kolejnej gonitwie z bykami

  Trzy osoby ranne w kolejnej gonitwie z bykami

  Byki nie ugodziły w poniedziałek rogami żadnego z uczestników gonitwy, jakie organizowane są co roku w Pampelunie, na północy Hiszpanii, ku czci świętego Fermina. Dla trzech osób siódma, przedostatnia gonitwa skończyła się stłuczeniami i siniakami - podali organizatorzy.
 • Szósta gonitwa w Pampelunie - 11 rannych

  Szósta gonitwa w Pampelunie - 11 rannych

  Wyjątkowo krwawa okazała się szósta z gonitw byków i ludzi, organizowanych ku czci św. Fermina w Pampelunie na północy Hiszpanii. W niedzielę rannych zostało 11 osób, z czego pięć byki potraktowały rogami - poinformowali organizatorzy.
 • Gonitwa z bykami w Pampelunie bez ofiar

  Gonitwa z bykami w Pampelunie bez ofiar

  W Pampelunie, na północy Hiszpanii, pierwsza w tym roku gonitwa ku czci św. Fermina, w której ludzie uciekają przed bykami, nie przyniosła we wtorek poważniejszych ofiar. Byki nikogo na rogi nie wzięły. Hospitalizowano jedynie kilka osób ze stłuczeniami, sińcami i zadrapaniami - poinformował rzecznik hiszpańskiego Czerwonego Krzyża Jose Aldaba.
 • Amok miłości

  Amok miłości

  Wiążąc się z niegrzecznym chłopcem, mamy nadzieję, że tym razem przeżyjemy coś niezwykłego. Jednak próby udomowienia lekkoducha to wyniszczająca gonitwa za króliczkiem i samooszukiwanie się, że już ma się go w garści.

Filmy - Gonitwa (8)