Golden Retriever

Artykuły - Golden Retriever (2)

 • Czworonożny pogromca skarpetek

  Czworonożny pogromca skarpetek

  Bailey, 7-letni golden retriever, trafił do weterynarza z podejrzeniem nowotworu żołądka. Podczas operacji lekarz znalazł w nim jednak coś innego: kilka rękawiczek, rajstopy, skarpetki, a nawet papierowy ręcznik.
 • Suka zaopiekowała się porzuconymi tygrysami

  Trzy tygrysiątka, urodzone dopiero co w zoo w amerykańskim stanie Kansas i odrzucone przez matkę, znalazły nową opiekunkę - sukę rasy golden retriever o imieniu Isabella.

Filmy - Golden Retriever (77)

 • Pies napełnia basen wodą. Chce się wykąpać?

  Ten golden retriever bez dwóch zdań miał ochotę na kąpiel w ogródkowym basenie. Nikt się jednak nie kwapił, żeby napełnić go wodą. Niewiele myśląc, psiak wziął sprawy w swoje... zęby i skierował wartki strumień na odpowiednie miejsce.
 • Wyjątkowy golden retriever Stevie. Ma problemy neurologiczne, ale wcale się tym nie przejmuje

  Stevie to uroczy golden retriever. Jak każdy przedstawiciel swojej rasy jest bardzo bystry i uwielbia zabawy. Szczególnie te, przy których można się ubrudzić. Pies jednak nie jest w stu procentach sprawny. Ma schorzenie neurologiczne, przez które nie może się swobodnie poruszać. To jednak nie przeszkodziło jego właścicielce, która przygarnęła Steviego ze schroniska. Jak mówi, jego obecność daje jej wiele szczęścia, a fakt, że pod pewnymi aspektami nie jest taki jak inne psy, nie czyni go gorszym. "Stevie przypomina mi, żeby cieszyć się chwilą i nie zwracać uwagi na swoje niedoskonałości" - mówi kobieta.
 • Pies pomaga przy karmieniu jagnięcia

  Golden retrievery znane są z przyjacielskiego usposobienia. Pies tej rasy nie mógłby więc przejść obojętnie obok małego i głodnego jagnięcia. Zamiast tego wziął do pyska butelkę z mlekiem i niczym prawdziwa mama, nakarmił malucha.
 • Zazdrosny pies ma dosyć niezwracania na niego uwagi

  Nie wiem, czy wiedzieliście, że psy również mogą być zazdrosne. Tak na przykład, jak suczka o imieniu Sadie. Miała ona dość czułości okazywanych przez właścicielkę jej pluszowemu odpowiednikowi. Sadie wzięła więc sprawy w swoje ręce, a zasadniczo w swoje zęby i pokazała, kto tu jest jedynym, zasługującym na pieszczoty.