Golden Retriever

Artykuły - Golden Retriever (2)

 • Czworonożny pogromca skarpetek

  Czworonożny pogromca skarpetek

  Bailey, 7-letni golden retriever, trafił do weterynarza z podejrzeniem nowotworu żołądka. Podczas operacji lekarz znalazł w nim jednak coś innego: kilka rękawiczek, rajstopy, skarpetki, a nawet papierowy ręcznik.
 • Suka zaopiekowała się porzuconymi tygrysami

  Trzy tygrysiątka, urodzone dopiero co w zoo w amerykańskim stanie Kansas i odrzucone przez matkę, znalazły nową opiekunkę - sukę rasy golden retriever o imieniu Isabella.

Filmy - Golden Retriever (43)

 • Pies korzysta z nietypowej atrakcji. Zobacz

  Jesteś właścicielem psa, ale nie chcesz męczyć się bieganiem czy rzucaniem piłki? Wystarczy, że skonstruujesz prostego, rozrywkowego samograja. Zobaczcie, jak sprawdza się w przypadku w tym przypadku. Pies wygląda na zadowolonego. Zmęczył się, jak przy klasycznych atrakcjach!
 • Urocze, jak przebiera łapami. Pies bawi się na śniegu

  Jarvis, przedstawiciel rasy golden retriever został nagrany przez swojego pana w trakcie zabawy na śniegu. Sprawiała mu ona taką przyjemność, że nie mógł ustać spokojnie i z podekscytowania przebierał łapami. Zobaczcie
 • Urodził się bez łapy. Ktoś dał mu szansę

  Hodowla psów, gdzieś w kanadyjskim Ontario. W miocie psów urodzonych przez suczkę golden retrievera jest maluch, który różni się od reszty rodzeństwa. Hodowcy oceniają go jako najsłabszego i nie dają mu dużych szans na przeżycie. Podczas porodu okazało się, że pępowina owinęła mu się wokół przedniej łapy, powodując utratę krążenia. Kończyny nie udało się uratować. Tak było wtedy. A jak jest dziś? Dziś, dwuletni już pies o imieniu Frankie ma swój dom i dobrą opiekę. Ponadto, wyposażony w bioniczną łapę jest w stanie hasać i dokazywać nie gorzej, niż niejeden zdrowy pies.
 • Pies napełnia basen wodą. Chce się wykąpać?

  Ten golden retriever bez dwóch zdań miał ochotę na kąpiel w ogródkowym basenie. Nikt się jednak nie kwapił, żeby napełnić go wodą. Niewiele myśląc, psiak wziął sprawy w swoje... zęby i skierował wartki strumień na odpowiednie miejsce.