Gogle VR

Artykuły - Gogle VR (21)

 • Test HP Reverb G2

  Test HP Reverb G2

  Sprawdzamy najnowsze gogle VR firmy HP - model Reverb G2. Czego mogą po nim oczekiwać entuzjaści wirtualnej rzeczywistości?
 • Extended Reality (xR) - jaka przyszłość czeka VR?

  Extended Reality (xR) - jaka przyszłość czeka VR?

  W czasie specjalnego spotkania w wirtualnej przestrzeni, w którym uczestniczył jeden z dziennikarzy Interii, o tym jak ewoluuje i jak zmienia się na naszych oczach technologia VR, w specjalnie przygotowanym na tę okazję wirtualnym środowisku na platformie Altspace VR, dyskutowali przedstawiciele firmy HP i wizjonerzy technologii VR. Zaprezentowano także cyfrową prezentację gogli HP VR Reverb G2 i najnowsze oprogramowanie HP Omnicept Edition oraz HP Omnicept Solution.
 • ​Oculus Quest 2 stał się faktem

  ​Oculus Quest 2 stał się faktem

  Facebook oficjalnie zaprezentował następcę swojego najpopularniejszego zestawu VR - Oculus Quest 2. Wraz zapowiedzią nowego modelu Facebook przyznał, że nie ma już planów związanych z wprowadzeniem na rynek kolejnej wersji gogli Oculus Rift podłączanych do komputera.
 • HTC Vive Cosmos - test

  HTC Vive Cosmos - test

  eszliśmy do świata wirtualnej rzeczywistości dzięki goglom HTC Vive Cosmos, aby sprawdzić, jak daje sobie radę jeden z najnowszych zestawów firmy, która była i nadal pozostaje forpocztą rewolucji VR.
 • Gogle VR nowej generacji

  Gogle VR nowej generacji

  HP, Microsoft i Valve wspólnie pracują nad nowymi goglami do wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie ma być wygodniejsze i zapewniać jeszcze bardziej wciągająca zabawę.
 • HTC pokazało projekt Proton VR

  HTC pokazało projekt Proton VR

  Specjalizującą się w wirtualnej rzeczywistości, firma HTC zaprezentowała zupełnie nowy headset.
 • Nowa rodzina produktów Vive Cosmos

  Nowa rodzina produktów Vive Cosmos

  Rodzina Cosmos wzbogaca się o modele Cosmos Elite, Cosmos XR oraz Cosmos Play.
 • Wojna się zmienia. Jaki będzie żołnierz przyszłości?

  Wojna się zmienia. Jaki będzie żołnierz przyszłości?

  Żołnierze walczą i umierają na całym świecie. Czasami bezsensownie, czasami niepotrzebnie, a czasami dla idei. Nowe technologie pomagają przesunąć szalę zwycięstwa na jedną ze stron.
 • ​Oculus Quest - test

  ​Oculus Quest - test

  Sprawdzamy najnowszy zestaw mobilnych gogli VR - Oculus Quest. Czy to rzeczywiście nowy wymiar wirtualnej rzeczywistości? Sprzęt jest dostępny w Polsce za sprawą sklepu X-Kom.
 • Gogle VR Glasses 3D marki Hykker w Biedronce

  Gogle VR Glasses 3D marki Hykker w Biedronce

  W Biedronce dostępne są gogle VR Glasses 3D, pozwalające - po włożeniu do nich smartfona z systemem Android - skorzystać z mobilnego VR. Nowość marki Hykker oferowana jest w cenie 34,99 zł.

Filmy - Gogle VR (1)

 • Wehikuł czasu w aplikacji. Zobacz świat sprzed 1000 lat

  Wjeżdżasz windą na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki. Twoim oczom ukazuje się panorama Warszawy. Widzisz dziewicze lasy, pola i łąki. Zamykasz na chwilę oczy i za moment widzisz drewniane budowle XIV wieku, a zaraz powojenne ruiny budynków Śródmieścia – to Horyzont historii aplikacja, która pozwala przenieść się w czasie i zobaczyć dawną Warszawę. - Aplikacja przenosi nas w czasie przez różne epoki w historii Warszawy. Uruchamiając ją znajdujemy się na tarasie w Pałacu Kultury i Nauki z tym, że ten taras pokazuje zupełnie inny świat, sprzed tysiąca lat. To jest podróż przez wieki, które są odtworzone w wirtualnej rzeczywistości – mówi Piotr Baczyński, CEO Immersion.