Godzina "W"

Artykuły - Godzina "W" (-5)

 • Godzina cudów zmieniła obraz rynku

  Mimo wysypu publikacji raportów finansowych, jedynie w przypadku nielicznych spółek obserwowano większe zmiany kursów akcji. Przez większą część dnia indeksy ulegały niewielkim zmianom. Podobnie było na większości parkietów. Dopiero ostatnia godzina, w trakcie której ustalano kursy rozliczenia instrumentów pochodnych, tradycyjnie przyniosła więcej emocji. Po końcowym fixingu główne indeksy wylądowały pod kreską.
 • Niesamowita ostatnia godzina w USA

  We wczorajszych komentarzach przestrzegałem przed możliwością wystąpienia silnych ruchów korekcyjnych u nas, a przede wszystkim w Stanach. To co zaprezentowali Amerykanie w ostatniej godzinie, to jazda z przeciążeniem 10 G.
 • W rocznicę godziny "W" - warszawiacy oddali hołd powstańcom

  W rocznicę godziny "W" - warszawiacy oddali hołd powstańcom

  Punktualnie o godz. 17. w stolicy rozległy się dźwięki syren alarmowych oraz bicie kościelnych dzwonów. Zatrzymali się przechodnie, samochody oraz autobusy. Mieszkańcy stolicy w milczeniu uczcili pamięć o powstańcach warszawskich.
 • "Godzina W - Lot Pamięci" 1 sierpnia nad Warszawą

  100 tys. ulotek zachęcających warszawiaków i turystów do uczczenia minutą ciszy godziny, w której wybuchło Powstanie Warszawskie, zostanie 1 sierpnia o godz. 17 zrzuconych nad stolicą z pokładu amerykańskiego transportowca C-130 Herkules.
 • Jama matematyczna na Stanisławskiego 23

  Matematyka jest ciekawa sama w sobie - mówią licealiści fascynujący się jej zawiłościami. - Mamy w szkole Pijarskiej kółko matematyczne, ale nam jedna godzina w tygodniu nie wystarcza - śmieją się młodzi ludzie, którzy chodzą do pijarskiego liceum ogólnokształcącego.