Godzina W

Artykuły - Godzina W (6)

 • Godzina W na Pol'And'Rock Festival: Woodstockowicze złożyli hołd

  Godzina W na Pol'And'Rock Festival: Woodstockowicze złożyli hołd

  W czwartek (2 sierpnia) w Kostrzynie nad Odrą oficjalnie rozpoczyna się tegoroczna edycja Pol'And'Rock Festival. Na miejscu są już tysiące festiwalowiczów, którzy w Godzinę W oddali hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego.
 • W hołdzie powstańcom: W rocznicę godziny "W" zawyły syreny

  W hołdzie powstańcom: W rocznicę godziny "W" zawyły syreny

  O godz. 17 rozległy się dźwięki syren alarmowych oraz bicie kościelnych dzwonów. Zatrzymali się przechodnie, samochody oraz autobusy, by oddać cześć powstańcom warszawskim.
 • Godzina "W"

  Godzina "W"

  Już od czasu wybuchu Powstania toczy się dyskusja, czy miało ono sens. Czy ktokolwiek miał prawo w imię jakiegokolwiek celu poświęcać stolicę Rzeczpospolitej, piękne, milionowe miasto, życie jej obywateli, czy ktokolwiek mógł wrzucić losy wszystkich warszawiaków w jeden wir.
 • Godzina "W": Zamarł ruch w centrum stolicy

  Godzina "W": Zamarł ruch w centrum stolicy

  Punktualnie o godzinie 17 - 64 lata po wybuchu Powstania Warszawskiego - na minutę w stolicy i w innych polskich miastach rozległ się dźwięk syren.
 • Darmowa godzina w TPSA

  Od 1 marca 2005 r. klienci Telekomunikacji Polskiej korzystający z planu telefonicznego tanie wieczory i weekendy (twiw) mogą zamówić bezpłatną usługę - pakiet minut tp. Pozwala ona za darmo rozmawiać przez godzinę miesięcznie. Dotyczy to połączeń lokalnych i międzymiastowych, a od początku czerwca również dostępu do internetu typu dial-up. Klienci, którzy w marcu złożą zamówienie na nową usługę, będą mogli korzystać z bezpłatnych minut od 1 kwietnia br.
 • Blog - życie na pokaz?

  Tytuł - treść notki - podpis - data i godzina. W ten sposób swoje pamiętniki publikuje w Sieci kilkadziesiąt tysięcy Polaków. Największą ich grupę stanowią szesnastoletnie dziewczęta, wykrzykujące codzienne rozterki wieku dojrzewania, ze słabością do śledzenia statystyk odwiedzin swojej strony. Zastanawiając się, czemu ludzie piszą o sobie w Internecie, Michał Parzuchowski - student Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego - przeprowadził badanie, w którym wzięło udział 735 właścicieli blogów.

Filmy - Godzina W (2)