polska lokalna - godzina dla ziemi

Artykuły - Godzina dla ziemi (5)

 • Godzina dla Ziemi w Warszawie

  W sobotę w kilkunastu budynkach Warszawy na godzinę zgasło światło. W ramach ekologicznej akcji WWF "Godzina dla Ziemi" ("Earth Hour 2010") wyłączono oświetlenie m.in. na Pałacu Kultury i Nauki. To symboliczny apel o przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.
 • Lublin włączy się w akcję "Godzina dla Ziemi"

  Lublin włączy się w akcję "Godzina dla Ziemi"

  60 znanych osób, władze 14 miast wojewódzkich i 112 mieszkańców Lublina zadeklarowało, że 27 marca o godz. 20.30 wyłączy oświetlenie w swoich budynkach i mieszkaniach.
 • Godzina wytchnienia dla Ziemi

  Godzina wytchnienia dla Ziemi

  27 marca na Dolnym Śląsku zapanuje ciemność. Nie będzie to jednak awaria zasilania, lecz wyraz troski Dolnoślązaków o środowisko naturalne. Już w najbliższą sobotę odbędzie się po raz trzeci, akcja ekologiczna WWF "Godzina dla Ziemi".
 • "Godzina dla Ziemi" w Kielcach

  "Godzina dla Ziemi" w Kielcach

  Akcję organizuje międzynarodowa organizacja ekologiczna WWF po to, by przeciwstawić się zagrożeniu dla planety, jakim jest zmiana klimatu. W tym roku "Godzina dla Ziemi" wybije 28 marca o godz. 20.30 czasu polskiego.
 • Godzina dla Ziemi

  Oświetlenie poznańskich zabytków zostanie wyłączone w sobotę na godzinę w ramach akcji Earth Hour - Godzina dla Ziemi - poinformował prezydent Poznania, Ryszard Grobelny.