godzina dla ziemi

Artykuły - Godzina dla ziemi (12)

 • Dziś zgasną światła na słynnych budynkach świata

  Dziś zgasną światła na słynnych budynkach świata

  W ponad 180 krajach o godz. 20.30 na godzinę zgasną światła na charakterystycznych budynkach. W ten sposób ekolodzy z WWF chcą promować zrównoważony rozwój i poszanowanie dla naturalnych zasobów planety. Godzina dla Ziemi jest coroczną akcją, a przez symboliczne zgaszenie świateł ekolodzy chcą promować zrównoważony rozwój, a także poszanowanie dla naturalnych zasobów planety.
 • Dziś wieczorem w Polsce zgasną światła

  O 20:30 zgasną światła między innymi w Pałacu Kultury i Nauki i na Stadionie Narodowym w Warszawie. Budynki na całym świecie dołączają się do corocznej akcji Godzina Dla Ziemi.
 • WWF: Pamiętaj o Ziemi i na godzinę zgaś światło

  WWF: Pamiętaj o Ziemi i na godzinę zgaś światło

  W różnych częściach świata, ale dokładnie o 20.30 w sobotę w ramach "Godziny dla Ziemi", na 60 minut zgasną światła. Akcja ma przypominać, że możemy aktywnie włączyć się w ochronę przyrody i klimatu. W Polsce ma wskazywać na problem zagrożonego wyginięciem morświna.
 • Godzina dla Ziemi - zgasły światła m.in. w Sydney i Delhi

  Godzina dla Ziemi - zgasły światła m.in. w Sydney i Delhi

  Gmach Opery w Sydney i słynny most nad zatoką oraz wszystkie zabytki Delhi, w tym Brama Indii, pogrążyły się na godzinę w ciemnościach w sobotę o godz. 20.30 czasu lokalnego. O tej porze gasną światła w metropoliach świata w ramach akcji Godzina dla Ziemi.
 • WWF: W sobotę na godzinę zgaś światło w trosce o Ziemię

  WWF: W sobotę na godzinę zgaś światło w trosce o Ziemię

  W sobotę 29 marca br. o godz. 20.30 uczestnicy akcji "Godzina dla Ziemi" na 60 minut zgaszą światło. Według ekologów z WWF "Godzina dla Ziemi" ma nam uświadomić, że wszyscy możemy i powinniśmy dbać o środowisko. W wydarzeniu weźmie udział blisko 160 państw i 7 tys. miast.
 • "Godzina dla Ziemi" na świecie

  "Godzina dla Ziemi" na świecie

  W ponad 150 krajach na całym świecie, o godz. 20.30 czasu lokalnego, sukcesywnie gasły w sobotę na godzinę światła w wielu charakterystycznych budynkach oraz oświetlenie pomników w ramach akcji "Godzina dla Ziemi".
 • 55 polskich miast, firmy, studenci i gwiazdy wezmą udział w akcji WWF "Godzina dla Ziemi"

  55 polskich miast, firmy, studenci i gwiazdy wezmą udział w akcji WWF "Godzina dla Ziemi"

  Dziś o godzinie 20:30 wyłączone zostanie oświetlenie zabytków, niektórych biur czy pokoi w akademikach. Wszystko po to, by zwrócić uwagę na wpływ ludzi na środowisko naturalne i promować oszczędzanie energii, wody i surowców. 55 miast, wiele firm i 30 tysięcy Polaków zadeklarowało udział w proekologicznej akcji "Godzina dla Ziemi". Akcję będą wspierać gwiazdy: Kora, Michał Piróg, Agnieszka Szulim, Kinga Rusin czy Kasia Tusk.
 • W sobotę na świecie zgaśnie światło w akcji "Godzina dla Ziemi"

  W sobotę na świecie zgaśnie światło w akcji "Godzina dla Ziemi"

  W sobotę o godz. 20.30 na całym świecie uczestnicy akcji "Godzina dla Ziemi" zgaszą światło, wyrażając w ten sposób poparcie dla ochrony klimatu na naszej planecie.
 • 26 marca zgaśnie światło w ramach akcji "Godzina dla Ziemi"

  26 marca zgaśnie światło w ramach akcji "Godzina dla Ziemi"

  26 marca o godz. 20.30 zgaśnie światło w ramach akcji "Godzina dla Ziemi". To poparcie dla ochrony klimatu na naszej planecie.
 • W "Godzinie dla Ziemi" zgasły światła

  W "Godzinie dla Ziemi" zgasły światła

  Od Australii poprzez Hongkong i Japonię po Europę i Amerykę w sobotę na znak poparcia dla walki z ociepleniem klimatu o godzinie 20.30 czasu lokalnego zgasły światła wielkich budowli w ramach kampanii "Godzina dla Ziemi". Wyłączono nawet światła stacji naukowej na Antarktyce.

Filmy - Godzina dla ziemi (1)

 • Miasta, firmy, studenci i gwiazdy wezmą udział w akcji "Godzina dla Ziemi"

  W sobotę 23 marca o godzinie 20:30 wyłączone zostanie oświetlenie zabytków, niektórych biur czy pokoi w akademikach. Wszystko po to, by zwrócić uwagę na wpływ ludzi na środowisko naturalne i promować oszczędzanie energii, wody i surowców. 55 miast, wiele firm i 30 tysięcy Polaków zadeklarowało udział w proekologicznej akcji "Godzina dla Ziemi". Akcję będą wspierać gwiazdy: Kora, Michał Piróg, Agnieszka Szulim, Kinga Rusin czy Kasia Tusk. A o szczegółach opowiada Anna Połotnicka z WWF Polska.