wydarzenia - głupoty

Artykuły - Głupoty (19)

 • Liwni: Dyplomatyczna głupota rządu Izraela szkodzi USA

  Dyplomatyczna głupota rządu Benjamina Netanjahu w sprawie palestyńskiej szkodzi Izraelowi i spycha do narożnika jego największego sojusznika, jakim są Stany Zjednoczone - oświadczyła w poniedziałek liderka opozycji izraelskiej Cipi Liwni.
 • Protasiewicz: Program PO poważniejszy niż SLD, bardziej optymistyczny niż PiS

  Protasiewicz: Program PO poważniejszy niż SLD, bardziej optymistyczny niż PiS

  To będą realne obietnice, nie głupoty jak u Napieralskiego. Będzie też więcej optymizmu niż w tym, co pokazuje PiS - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Jacek Protasiewicz pytany o program wyborczy.
 • Tusk o przekazaniu informacji Białorusi: Głupota

  Tusk o przekazaniu informacji Białorusi: Głupota

  Mianem "głupoty" określił premier Donald Tusk przekazanie przez polską prokuraturę białoruskim śledczym informacji o opozycjoniście Alesiu Bialackim. W ocenie premiera Polska z powodu tego"skandalicznego błędu prokuratora" poniosła wielorakie szkody.
 • Wałęsa: Chciałbym oszczędzić Lecha, ale...

  Wałęsa: Chciałbym oszczędzić Lecha, ale...

  Były prezydent Lech Wałęsa powiedział dziś, że jeśli prezes PiS Jarosław Kaczyński będzie prowokował i "opowiadał głupoty", to dowie się jeszcze wielu rzeczy, których nie należałoby mówić, bo Lech Kaczyński nie żyje.
 • Szczyt głupoty. Polski kandydat do nagrody Darwina

  Szczyt głupoty. Polski kandydat do nagrody Darwina

  Jak donosi holenderski portal "Webregio.nl", 28-letni Polak omal nie zginął w Holandii pod kołami pociągu. Jak znalazł się na torach? Jechał nimi. Nie, nie pociągiem. Nawet nie drezyną. Samochodem.
 • Tusk: Nie wyrzucę Palikota za gadanie głupot

  Tusk: Nie wyrzucę Palikota za gadanie głupot

  Premier Donald Tusk powiedział - odnosząc się do wypowiedzi Janusza Palikota na temat Radosława Sikorskiego - że nie będzie nikogo wyrzucał z Platformy za "gadanie głupot", natomiast za "przekraczanie przyzwoitości" - na pewno tak.
 • Renegat patriotą, głupota mądrością

  To najgorsze. Jak pisał Zbigniew Herbert: "przytłoczenie bezkształtem". Ręce opadają, nie chce się pisać, nic się nie chce; trudno pokonać ogarniające człowieka poczucie obrzydzenia, wszechpotężnej odrazy i dojmującej potrzeby, by czymś walnąć o ziemię, wyjść, odmówić uczestnictwa w wielkim, pospólnym obrzydlistwie.
 • "Głupota i nieodpowiedzialność minister zdrowia"

  "Głupota i nieodpowiedzialność minister zdrowia"

  Od miesięcy było wiadomo, że zbliża się pandemia grypy i należało się do tego przygotować. Minister zdrowia Ewa Kopacz ponosi odpowiedzialność moralną, prawną i polityczną za te zaniedbania - mówił w Kontrwywiadzie Janusz Kochanowski.
 • Przestępcza głupota roku 2008

  Przestępcza głupota roku 2008

  Przestępcy nieustannie zadziwiają stróżów prawa. I nie zawsze chodzi o spryt i pomysłowość, ale czasem też o... głupotę sprawców. Serwis internetowy tvp.info przedstawia wykaz najbardziej osobliwych zdarzeń kryminalnych 2008 r.
 • Mammograficzna głupota

  Bliską mi osobę lekarz wysłał kilka dni temu na badania; aby uniknąć kolejek i mieć sprawę z głowy jak najszybciej udała się ona do znanej w Warszawie i uważanej za jedną z najlepszych spółdzielni lekarskiej. A skoro już tam była, oprócz badania zleconego przez lekarza postanowiła zrobić sobie także, przy okazji, mammografię.