Film - głosy

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Głosy (Film (2014)[The Voices] Reż.Marjane Satrapi) , Głosy (Film (2005)[White Noise] Reż.Geoffrey Sax)

Artykuły - Głosy (33)

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".
 • "Głosy z zaświatów" - nowy serial Jedynki

  "Głosy z zaświatów" - nowy serial Jedynki

  Spotkania z przybyszami z zaświatów. Ponure zbrodnie ujawniane dzięki ofiarom. Pełna napięcia opowieść o człowieku, który słyszy i widzi więcej od innych.
 • Nie konkuruje z "Tańcem z gwiazdami"

  Nie konkuruje z "Tańcem z gwiazdami"

  Krzysztof Zanussi wraca do po latach do Teatru Telewizji spektaklem "Głosy wewnętrzne". Skusiła go "pokusa znacznie większej widowni". Choć jak przyznaje, "trudno jest rywalizować z "Tańcem z gwiazdami".
 • Centrum dowodzenia świata

  Centrum dowodzenia świata

  Polski rynek festiwalowy kwitnie. Liczba festiwali filmowych, zwłaszcza letnich, rośnie z każdym rokiem. Polskie, międzynarodowe, amatorskie, trailerów, animacji, scenarzystów i operatorów, tematyczne i niekonwencjonalne. Raz przyciągają programem, drugim razem - miejscem. Jednak tylko festiwal "Era Nowe Horyzonty" zdołał wypracować tak szybko własną markę, która dla wielu jest już gwarancją kinowej jakości.
 • Indiana Jones wiecznie młody

  Indiana Jones wiecznie młody

  Owacją na stojąco nagrodzono w Cannes nową część przygód nieśmiertelnego Indiany Jonesa. Pojawiające się głosy krytyki nie zdominowały ogólnego entuzjazmu po premierze obrazu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki". Teraz film ocenić mogą polscy widzowie.
 • A gdyby tak zabić Busha?

  A gdyby tak zabić Busha?

  Wszyscy czekali w tym tygodniu na "Ocean's 13", ale najbardziej kontrowersyjną premierą tygodnia jest bez wątpienia fałszywy dokument "Zabić prezydenta". Czy słusznie?
 • Weekend w kinie

  Weekend w kinie

  Komedia kryminalna "Ocean's 13", koreański "Pan Zemsta", fikcyjna opowieść o zamachu na George'a Busha "Zabić prezydenta", komediowy "Czyściciel", thriller "Głosy 2" oraz kino akcji "Hot Fuzz - Ostre psy" debiutują na ekranach polskich kin.
 • Krytycy lecą "Lotem 93"

  Krytycy lecą "Lotem 93"

  Krytycy wpływowego amerykańskiego "The Hollywood Reporter" wybrali najlepsze filmy mijającego roku. Najwięcej głosów otrzymał "Lot 93" Paula Greengrassa.
 • ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  Przed nami kolejne ENEMEFy, czyli Nocne Maratony Filmowe. Najbliższe pokazy już w piątek, 28 października. Na użytkowników INTERIA.PL z 11 miast w całej Polsce czekają dwuosobowe zaproszenia na seanse. Tym razem wszystkich filmowych nocnych marków czeka "Noc Grozy i Horrorów". Zaprezentowane zostaną: "Głosy", "Bękarty diabła", "Siła strachu" i "Dom woskowych ciał".
 • "Głosy niewinności": Wystawa pod patronatem UNICEF

  "Głosy niewinności": Wystawa pod patronatem UNICEF

  Od piątku, 2 września, w kinach Kinoteka w Warszawie i Charlie w Łodzi można oglądać wystawę "Głosy niewinności. Wojny dorosłych. Armie dzieci", poświęconą tragedii dzieci - żołnierzy. Następne kina, w których będzie można zobaczyć tę niecodzienną wystawę to m.in. Światowid w Katowicach (od 9 września) oraz ARS i Pod Baranami w Krakowie. Wystawa towarzyszy premierze filmu Luisa Mandokiego "Głosy niewinności".