Nowe Technologie - głosy

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Głosy (Film (2014)[The Voices] Reż.Marjane Satrapi) , Głosy (Film (2005)[White Noise] Reż.Geoffrey Sax)

Artykuły - Głosy (5)

 • Abonenci Orange bez dostępu do The Pirate Bay

  Abonenci Orange bez dostępu do The Pirate Bay

  Na świecie co chwile słychać głosy, że operatorzy odcinają dostęp swoim abonentom do serwisu z linkami do plików torrenta - The Pirate Bay. Jednak do tej pory dotyczyło to małych, lokalnych operatorów. Teraz na ten krok zdecydował się Orange.
 • Aplikacja Roku Microsoftu

  Firma Microsoft ogłasza konkurs na Aplikację Roku 2005. Impreza adresowana jest do wszystkich przedsiębiorstw, które tworzą oprogramowanie na platformie Microsoft. Rozwiązania oceni komisja składająca się z ekspertów w zakresie informatyki z polskich uczelni technicznych. Swoje głosy w Internecie oddadzą również klienci oraz partnerzy uczestników. Producenci najlepszych aplikacji pojadą na Targi Technologiczne Microsoft w Amsterdamie.
 • Sieciowy kontratak Marka Pola

  Wicepremier Marek Pol, autor kontrowersyjnego pomysłu nowego podatku, zwanego dyplomatycznie "winetkami" (dzięki czemu zyskał miano "WiNIEtou") chyba dopiero niedawno zauważyl internetową akcję protestu (pisaliśmy o niej tutaj). Postanowił jednak ją skontrować. W sieci pojawiła się oficjalna, "ministerialna" strona WWW, na której również zbierane są głosy na temat winietek.
 • Borland naraził się użytkownikom Kyliksa

  Borland naraził się użytkownikom Kyliksa

  Użytkownicy systemu Linux przekonali się, że dokładnie czytać należy nie tylko umowy licencyjne Microsoftu. Legendarny Borland świętował jeszcze niedawno wraz całym linuksowym światem wprowadzenie na rynek pełnoprawnego graficznego środowiska programistycznego Kylix, a teraz coraz częściej pojawiają się głosy wzywające do jawnego bojkotu produktów tej firmy - donosi serwis The Register.
 • Głosy z Sieci

  Pod długą nazwą Natural Language Semantics Markup Language for the Speech Interface Framework kryje się specyfikacja, której pierwszy tzw. working draft został opublikowany przez World Wide Web Consortium. Jest to XML-owa reprezentacja języka naturalnego, która pozwoli w niedalekiej zapewne przyszłości zintegrować głos z dokumentami znajdującymi się w Sieci.