Fakty - głosy

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Głosy (Film (2014)[The Voices] Reż.Marjane Satrapi) , Głosy (Film (2005)[White Noise] Reż.Geoffrey Sax)

Artykuły - Głosy (123)

 • PO: krytyka ustaleń szczytu UE to "głosy desperacji"

  PO: krytyka ustaleń szczytu UE to "głosy desperacji"

  Głosami desperacji nazywają politycy PO opinie przedstawicieli części opozycji krytykującej ustalenia zakończonego w piątek szczytu UE. PO podkreśla, że Polska - mimo kryzysu - otrzyma w latach 2014-20 więcej środków z UE niż w poprzedniej perspektywie finansowej.
 • Głosy z PO po bolesnym ciosie: Wiele może się zmienić

  Głosy z PO po bolesnym ciosie: Wiele może się zmienić

  Platforma Obywatelska jest liderem sondaży od pięciu lat, więc z pokorą trzeba przyjąć tego rodzaju wahnięcie w sondażach. To doping do dalszej pracy, ale mamy parę lat do wyborów, więc jeszcze wiele może się zmienić - powiedział PAP Rafał Grupiński z PO.
 • Wszystkie głosy przeliczone. Jaką przewagę ma Hollande?

  Wszystkie głosy przeliczone. Jaką przewagę ma Hollande?

  Faworyt wyborów prezydenckich we Francji, socjalista Francois Hollande, zwyciężył w pierwszej turze zdobywając 28,63 proc. głosów. Prezydent Nicolas Sarkozy otrzymał 27,18 proc. głosów - podało w poniedziałek francuskie MSW po przeliczeniu 100 proc. głosów.
 • Kolekcjonerzy psychoz

  Kolekcjonerzy psychoz

  Z Agnieszką umówiłem się na poznańskiej Wildzie w Punkcie Konsultacyjnym Caritas dla Młodzieży Zagrożonej Uzależnieniem i Rodzin. Nieopodal, dwa lata temu z pompą otwierano jeden z pierwszych sklepów z dopalaczami. Dziś twarzą w twarz siedzę z 18-letnią dziewczyną, której artykuły kolekcjonerskie zrujnowały życie.
 • Smoleńsk pojawił się w kampanii wyborczej w USA

  Smoleńsk pojawił się w kampanii wyborczej w USA

  Amerykańscy politycy walczą o głosy Polaków mieszkających w Chicago i w całym stanie Illinois. Obiecują im m.in. walkę o zniesienie wiz, działania zmierzające do poprawienia stanu polskiej gospodarki, czy - jak ustalił portal tvp.info - na rzecz wyjaśnienia katastrofy pod Smoleńskiem.
 • Szwecja: Centroprawica wygrała wybory o włos

  Szwedzki urząd wyborczy podał w środę późnym wieczorem wyniki niedzielnych wyborów parlamentarnych zawierające głosy oddane za granicą. Rządzącej koalicji zabrakło dwóch mandatów, aby mieć większość w Riksdagu. O tym wyniku mogło przesądzić tylko kilka głosów.
 • Kurski: Byłem zaskoczony decyzją prezesa

  Kurski: Byłem zaskoczony decyzją prezesa

  Byłem zaskoczony decyzją prezesa o rozwiązaniu pomorskich struktur PiS - powiedział w Przesłuchaniu w RMF FM Jacek Kurski. Nie sądzę jednak, żeby Jarosław Kaczyński chciał ograniczać polityków takich jak ja. (...) Moje ambicje są strasznie skromne. Kiedy czegoś pożądam, to zawsze mi ucieka - zaznaczył. Nikt ci tyle nie da, ile ci Platforma obieca - tak skomentował założenia przyszłorocznego budżetu.
 • Syn bin Ladena słyszy głosy, żona chce rozwodu

  Syn bin Ladena słyszy głosy, żona chce rozwodu

  54-letnia Angielka Jane Felix Browne, od trzech lat zamężna z synem Osamy bin Ladena, Omarem, postanowiła wziąć z nim rozwód, bowiem zaczął on "w głowie słyszeć głos ojca i zachowywać się nieracjonalnie" - donosi "The Sun".
 • Grzegorz Schetyna nowym marszałkiem Sejmu

  Grzegorz Schetyna został nowym marszałkiem Sejmu; zastąpi Bronisława Komorowskiego, który zwyciężył w wyborach prezydenckich. Schetyna dziękował posłom za zaufanie i oddane na niego głosy. Wyraził też nadzieję na współpracę z tymi, którzy głosowali przeciw jego kandydaturze.
 • Kandydaci na prezydenta oddali swe głosy

  Kandydaci na prezydenta oddali swe głosy

  Kandydat PiS na prezydenta Jarosław Kaczyński zagłosował dzisiaj rano w komisji wyborczej na warszawskim Żoliborzu. Marszałek Bronisław Komorowski, kandydat PO na prezydenta głosował przed południem w Maćkowej Rudzie na Suwalszczyźnie.