Sport - głosy

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Głosy (Film (2014)[The Voices] Reż.Marjane Satrapi) , Głosy (Film (2005)[White Noise] Reż.Geoffrey Sax)

Artykuły - Głosy (13)

 • Skandal! Członkowie FIFA chcieli sprzedać głosy

  Skandal! Członkowie FIFA chcieli sprzedać głosy

  Dziennikarska prowokacja przeprowadzona przez reporterów gazety "Sunday Times" ujawniła, że dwaj członkowie Komitetu Wykonawczego FIFA byli gotowi sprzedać swoje głosy przy wyborze gospodarza piłkarskich mistrzostw świata w 2018 roku.
 • Jaka liga? To jedna z najważniejszych decyzji!

  Jaka liga? To jedna z najważniejszych decyzji!

  Wywołana na naszym portalu dyskusja o tym jaki kształt powinna przybrać nasza Ekstraklasa trwa w najlepsze. Wypowiadają się eksperci, klubowi działacze, ale gorąca wymiana argumentów trwa także na naszym forum. Generalnie głosy za zmniejszeniem lub powiększeniem rozkładają się w miarę równo. Wybraliśmy najciekawsze opinie.
 • Otwieramy panel dyskusyjny!

  Serią tekstów INTERIA.PL rozpoczyna dyskusję na temat kibicowania na polskich stadionach. Chcemy wspólnie z Wami stworzyć wizerunek prawdziwego kibica. Czekamy na Wasze głosy!
 • Krytyczne głosy w Bułgarii po meczu z Polską

  Bułgarzy krytykują postawę swojego zespołu w przegranym 0-2 spotkaniu z Polską w Warszawie. "Nic dobrego nas nie czeka po takim meczu" - przyznał kapitan zespołu Dymitar Berbatow.
 • Surkis: Bolało i to bardzo...

  Surkis: Bolało i to bardzo...

  Szef piłkarskiej federacji Ukrainy, Hrihorij Surkis w największym stopniu przyczynił się do przyznania finałów EURO 2012 naszym krajom.
 • Mamy nowego prezesa PZHL

  Prezesem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie został Zdzisław Ingielewicz. Wyboru dokonali w sobotę delegaci obradującego w Warszawie walnego zgromadzenia PZHL.
 • Śląskie derby na głosy

  Chociaż remis 1-1 w śląskich derbach pomiędzy Polonią Bytom a Ruchem Chorzów nie krzywdzi żadnej z drużyn, to z większym zadowoleniem przyjęty został w obozie gości.
 • Dla kogo MVP sezonu?

  Dla kogo MVP sezonu?

  Dziennikarz "Los Angeles Times", Mark Heisler, przeprowadził ankietę wśród 21 kolegów po piórze zajmujących się rozgrywkami NBA. Wyniki pokazują, że w wyścigu o MVP liczy się tylko dwóch zawodników.
 • Atakują Skorżę!

  Wisła wygrywa mecz za meczem (wyjątkiem remis z Odrą), jako jedyna nie doznała porażki w całym sezonie, a słysząc głosy fachowców, można dojść do wniosku, że "Biała Gwiazda" broni się przed spadkiem.
 • Euro mamy dzięki układom

  Euro mamy dzięki układom

  - Poparliśmy Ukrainę i Polskę dlatego, że były nam potrzebne głosy dla Soczi - przyznał członek komitetu wykonawczego UEFA Wiaczesław Kołoskow, odsłaniając kulisy przyznania organizacji Euro 2012 - poinformował "Dziennik" powołując się na wywiad w rosyjskiej "Gazecie.ru".