głos

Artykuły - Głos (352)

 • Przedsiębiorstwa zagrożone aktywnością głosową

  Przedsiębiorstwa zagrożone aktywnością głosową

  Dzięki rozpoznawaniu mowy i asystentom osobistym, aktywowanych głosem, firmy będą musiały dostosować swoje zabezpieczenia i cyfrowe strategie, infrastrukturę i interakcje z klientem do nowych standardów.
 • Struny głosowe z laboratorium

  Struny głosowe z laboratorium

  Po raz pierwszy w historii, naukowcy odtworzyli od podstaw struny głosowe, dzięki czemu w przyszłości ma być możliwe przywracanie mowy.
 • Poznasz bliźniego po głosie jego

  Pierwszy w Polsce system umożliwiający identyfikację osoby na podstawie brzmienia wypowiadanych przez nią słów czy akcentowania wyrazów, opracowali naukowcy z AGH w Krakowie.
 • Brock Baker: Potrafi wydać z siebie "kajilion" dźwięków

  Brock Baker: Potrafi wydać z siebie "kajilion" dźwięków

  Na YouTube pojawił się dobrych parę lat temu, jako człowiek o 101 głosach. Jego parodie z miejsca stały się niezwykle popularne, bo Brock Baker to gość, który ma naturalny talent do rozśmieszania ludzi. To właśnie talent, poparty pracą i konsekwencją sprawił, że dziś jest najpopularniejszym naśladowcą ludzkich głosów w całym internecie. 28-letni komik przyznaje, że potrafi wyemitować "kajilion" dźwięków. Ile to jest, dokładnie nie wiemy, ale wydaje nam się, że znacznie więcej, niż przeciętny Kowalski. Zobaczcie najbardziej udane naszym zdaniem imitacje znanych postaci w wykonaniu Brocka Bakera.
 • Jak rozpoznać kosztownego SMS-a?

  Jak rozpoznać kosztownego SMS-a?

  Każdy z nas nie raz bywa zachęcany, aby za pomocą SMS-a oddać głos w konkursie lub spróbować szczęścia w loterii SMS-owej. Przed decyzją o udziale warto wiedzieć jak dużo może nas kosztować wysłanie tego rodzaju wiadomości tekstowej.
 • Będzie strajk w TVP?

  Będzie strajk w TVP?

  Pracownicy TVP zdecydowali w referendum o podjęciu strajku; opowiedziało się za nim 72 proc. oddających głos - poinformował organizator referendum, związek zawodowy "Wizja". To odpowiedź na plany zarządu telewizji dotyczące przeniesienia do firmy zewnętrznej blisko 600 pracowników etatowych.
 • Eurowizja: Rosjanie kupowali głosy?

  Eurowizja: Rosjanie kupowali głosy?

  Czy podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dochodzi do przekupstwa i oszustw?
 • Lisa Stansfield wraca po latach (nowa płyta)

  Lisa Stansfield wraca po latach (nowa płyta)

  Angielska wokalistka Lisa Stansfield, nazywana ze względu na swój soulowy głos "najczarniejszą spośród białych" powraca z pierwszą od dziewięciu lat nową płytą studyjną. Album zatytułowany "Seven" trafi na rynek w październiku.
 • PiS: Premier powinien zabrać głos na temat niskich cen skupu zbóż

  PiS: Premier powinien zabrać głos na temat niskich cen skupu zbóż

  PiS apeluje do premiera Donalda Tuska, by zabrał głos ws. niskich cen na rynku skupu zbóż i rzepaku. Domaga się też, by NIK skontrolował spółkę Elewarr, która - skupując znacznie mniej zboża niż, według PiS, powinna - wpłynęła na sytuację na rynku zbóż.
 • Mariusz Kałamaga na Przystanku Woodstock stracił głos (wideo)

  Mariusz Kałamaga na Przystanku Woodstock stracił głos (wideo)

  Nie tylko Jurek Owsiak ma problemy z mówieniem podczas Przystanku Woodstock - zobaczcie rozmowę ze zwariowaną ekipą Ja Mmm Chyba Ściebie/Łowcy.Band.

Filmy - Głos (6)

 • Szczeniak i jego próba wydobycia z siebie głosu. Urocze

  Trzytygodniowy szczeniak próbował naśladować swoją panią i znaleźć swój wewnętrzny głos. Jak mu poszło?
 • Operowy głos osła. Posłuchajcie sami!

  Harriet nigdy tak naprawdę nie brzmiał jak przeciętny osioł. Czy po takich występach powinien pomyśleć o karierze operowej? Zawodzący śpiew zwierzęcia rozbroił autora nagrania. Posłuchajcie sami! (STORYFUL/x-news)
 • Rihanna stylowa artystka

  Piosenkarka znana jest z tego, że ogromną wagę przykłada do swego wizerunku: bardzo często zmienia styl, z wulgarnej bojowniczki potrafi spontanicznie zamienić się w pełną wdzięku kobietę. Natomiast jej główną zaletą jest wyjątkowy głos, który zawsze brzmi tak samo dobrze.
 • Rihanna - stylowa artystka

  Piosenkarka znana jest z tego, że ogromną wagę przykłada do swego wizerunku: bardzo często zmienia styl, z wulgarnej bojowniczki potrafi spontanicznie zamienić się w pełną wdzięku kobietę. Natomiast jej główną zaletą jest wyjątkowy głos, który zawsze brzmi tak samo dobrze.