glinki

Artykuły - Glinki (36)

 • Glinki – właściwości i zastosowanie

  Glinki – właściwości i zastosowanie

  Ich moc docenili nawet dermatolodzy. Glinki są tanie, a mają cenne dla urody składniki, których próżno szukać w innych kosmetykach.
 • Katarzyna Glinka: Wielkanoc w gronie najbliższych

  Katarzyna Glinka: Wielkanoc w gronie najbliższych

  Katarzyna Glinka bardzo chciałaby, aby jej synek Filip wspominał kiedyś święta tak ciepło, jak ona wspomina Wielkanoce, które jako dziecko spędzała w towarzystwie ukochanej babci.
 • Spinache: Katarzyna Glinka "pije życie do dna"

  Spinache: Katarzyna Glinka "pije życie do dna"

  Zobacz najnowszy teledysk łódzkiego hiphopowca Spinache'a z gościnnym udziałem aktorki Katarzyny Glinki.
 • Dla kogo kosmetyki z naturalną glinką?

  Dla kogo kosmetyki z naturalną glinką?

  Przeczytałam ostatnio w drogeryjnej ulotce o korzystnym działaniu kosmetyków z glinką. Przy jakiego typu cerze najlepiej je stosować? Paulina S. z Moniek
 • Foremniak, Gorczyca i Glinka wystartują w triathlonie

  Foremniak, Gorczyca i Glinka wystartują w triathlonie

  Popularne aktorki - Karolina Gorczyca, Katarzyna Glinka i Małgorzata Foremniak w sierpniu wystartują w triathlonie. Ten rok ogłoszono rokiem kobiet w tej dyscyplinie. Zmagania gwiazd śledzić będzie cała Polska.
 • Katarzyna Glinka znowu uwodzi!

  Katarzyna Glinka znowu uwodzi!

  Katarzynę Glinkę zobaczymy na początku stycznia w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Piękna aktorka wystąpiła u boku Piotra Adamczyka (z którym spotkała się już na planie "Och, Karol 2") - i przed kamerami zamieniła się w seksowną uwodzicielkę...
 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!
 • Glinka rywalizuje z Muchą

  Glinka rywalizuje z Muchą

  Jest delikatna, ale jak trzeba... potrafi tupnąć nogą i zawalczyć o swoje. Już wie, że nie da się inaczej.
 • Glinka czaruje, Nejman uwodzi

  Glinka czaruje, Nejman uwodzi

  Już w piątek, 30 listopada, trafi do kin komedia "Od pełni do pełni" z Katarzyną Glinką i Andrzejem Nejmanem w rolach głównych. Głównymi bohaterami produkcji, którzy po wielu perypetiach zakochują się w sobie, są świadcząca "usługi wróżbiarskie" kobieta i mężczyzna wyłudzający pieniądze od zamożnych pań.

Filmy - Glinki (1)

 • Skuteczny sposób na wyleczenie trądziku i pozbycie się cellulitu

  Argilloterapia to coraz bardziej popularna w Polsce metoda lecznicza i kosmetyczna. Polega na wykorzystaniu glinki, która ma właściwości bakteriobójcze, mineralizujące i gojące. W kosmetyce glinki stosuje się do okładów na twarz i ciało. Zmieszane z wodą lub naparami z ziół i olejami kosmetycznymi dostarczają skórze niezbędnych mikroelementów, pochłaniają nadmiar sebum oraz oczyszczają ze szkodliwych związków toksycznych.W medycynie naturalnej glinki używa się do leczenia owrzodzeń, czyraków, oparzeń czy bólów reumatycznych, a nawet w leczeniu gruźlicy i dezynterii.Argilloterapia daje nadzieję na pozbycie się trądziku różowatego i pospolitego, gdy wszystkie inne metody zawodzą.