Film - glinka

Artykuły - Glinka (25)

 • Glinka: Najlepsza z kochanek?

  Glinka: Najlepsza z kochanek?

  Pięć kobiet i jeden mężczyzna. Tak w jednym zdaniu można opisać najnowszą komedię Piotra Wereśniaka "Och Karol 2". W jedną z kochanek tytułowego bohatera wciela się Katarzyna Glinka.
 • Pracowite wakacje Glinki

  Pracowite wakacje Glinki

  Katarzyna Glinka uwielbia podróże. Mogą być egzotyczne - do Azji i Australii, lub bliskie - na Jurę i w rodzinne Sudety. Nawet po męczącej pracy na planie, artystka ma dość energii, by pojeździć na rowerze.
 • Glinka: Czym zaskoczy widzów?

  Glinka: Czym zaskoczy widzów?

  Nawet gdy pracuje na pełnych obrotach i jest w ciągłych rozjazdach, okazuje się niezawodna. Jak w ostatnim czasie Katarzyna Glinka godziła wszystkie obowiązki zawodowe?
 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  Kamińska wygrała "Taniec..."!

  Julia Kamińska pokonała Katarzynę Glinkę w finale 11. edycji "Tańca z gwiazdami", zdobywając Kryształową Kulę. Po raz drugi z rzędu w show triumfował jej partner - Rafał Maserak.
 • Dla kogo Kryształowa Kula?

  Dla kogo Kryształowa Kula?

  Julia Kamińska i Katarzyna Glinka walczyć będą o głosy widzów i zwycięstwo w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". W wielkim finale zaprezentują się w dwóch wybranych tańcach oraz w specjalnym układzie freestyle.
 • Grochola odpadła. Kto wygra finał?

  Grochola odpadła. Kto wygra finał?

  Katarzyna Grochola odpadła w półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". O zwycięstwo w programie walczą już tylko dwie uczestniczki: Katarzyna Glinka i Julia Kamińska.
 • Odpadnie Grochola, Kamińska wygra?

  Odpadnie Grochola, Kamińska wygra?

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" wystąpią trzy pary, z których jedna będzie musiała rozstać się z programem. Faworytki są dwie - Julia Kamińska i Katarzyna Glinka. Czy może im zagrozić Katarzyna Grochola? Bukmacherzy nie dają szans pisarce, jednak trudno przewidzieć jak zagłosują widzowie.
 • Glinka jak Penelope Cruz

  Glinka jak Penelope Cruz

  Katarzyna Glinka znana jest widzom przede wszystkim, jako gwiazda seriali takich jak "Tancerze", czy "Barwy Szczęścia". Obecnie możemy ją także zobaczyć w produkcji TVN "Taniec z gwiazdami".
 • Główna faworytka "Tańca..."

  Główna faworytka "Tańca..."

  W ostatnim czasie Katarzyna Glinka pokazuje się na małym ekranie nie tylko w serialach, ale coraz częściej także w programach rozrywkowych. Po show TVP2 "Gwiazdy tańczą na lodzie" przyszedł czas na "Taniec z gwiazdami".
 • Już wiemy, kto z kim zatańczy!

  Już wiemy, kto z kim zatańczy!

  Już po raz 11 widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. W najbliższy weekend rusza 11. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Już 7 marca widzowie zobaczą pierwszy odcinek 11. edycji tego popularnego programu. Na parkiecie wirować będą m.in. Katarzyna Glinka, Artur Barciś, Piotr Szwedes, Katarzyna Grochola, Julia Kamińska.