Sport - glinka

Artykuły - Glinka (143)

 • Atom Trefl negocjuje z Małgorzatą Glinką

  Jest szansa, że w przyszłym sezonie w zespole mistrzyń Polski występować będzie Małgorzata Glinka. Nie wiadomo natomiast, czy siatkarki Atomu Trefl Sopot nadal będzie prowadził włoski trener Alessandro Chiappini, który podobno ma przenieść się do Azerbejdżanu.
 • Alojzy Świderek: Glinka nie dała się namówić

  Alojzy Świderek: Glinka nie dała się namówić

  Mimo starań selekcjonera reprezentacji siatkarek Alojzego Świderka, a także władz związku, nie udało się przekonać Małgorzaty Glinki-Mogentale do udziału w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Londynie.
 • Siatkarskie MŚ: Polska - Japonia 2:3

  Siatkarskie MŚ: Polska - Japonia 2:3

  Reprezentacja Polski od porażki zaczęła udział w mistrzostwach świata siatkarek, które odbywają się Japonii. W pierwszym meczu "Biało-czerwone" przegrały w Tokio z gospodarzem turnieju 2:3, choć prowadziły już 2:0 w setach!
 • MŚ siatkarek: Szkoleniowiec Serbii ma słabość do Polski

  MŚ siatkarek: Szkoleniowiec Serbii ma słabość do Polski

  Długoletni selekcjoner reprezentacji Serbii Zoran Terzic nie ukrywa ogromnej sympatii do polskich siatkarek. Według niego, Polki po powrocie do kadry Małgorzaty Glinki-Mogentale są zdecydowanie silniejsze niż przed rokiem, gdy zdobywały brązowy medal ME.
 • Kadra siatkarek na zgrupowaniu w Szczyrku

  Kadra siatkarek na zgrupowaniu w Szczyrku

  W Szczyrku rozpoczęło się zgrupowanie kadry polskich siatkarek. W miejscowym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich stawiło się piętnaście zawodniczek, które rozpoczęły przygotowania do mistrzostw świata w Japonii. W pierwszym treningu uczestniczyły m.in. Aleksandra Jagieło i Małgorzata Glinka-Mogentale.
 • Kadra bez Skowrońskiej! Wraca Glinka!

  Kadra bez Skowrońskiej! Wraca Glinka!

  Bez Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty i Katarzyny Skorupy reprezentacja siatkarek będzie przygotowywać się do mistrzostw świata, które za niespełna dwa miesiące odbędą się w Japonii. Do kadry wracają Małgorzata Glinka i Aleksandra Jagieło.
 • Małgorzata Glinka wraca do gry

  Małgorzata Glinka wraca do gry

  Po urlopie macierzyńskim Małgorzata Glinka-Mogentale wraca na siatkarskie parkiety. Dwukrotna mistrzyni Europy podpisała kontrakt z tureckim Vakifbank Stambuł - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej.
 • Małgorzata Glinka wróci na siatkarskie parkiety?

  Czy w 2010 roku doczekamy się powrotu do siatkówki Małgorzaty Glinki-Mogentale? Sama zainteresowana, która w czerwcu została szczęśliwą mamą i zawiesiła grę w reprezentacji Polski, nie wyklucza takiego scenariusza.
 • Glinka i Zagumny siatkarzami roku

  Małgorzata Glinka-Mogentale w kategorii siatkarka roku, Paweł Zagumny - siatkarz, zostali laureatami drugiego plebiscytu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i firmy Polkomtel SA.
 • Siatkarskie gwiazdy już w sobotę

  Siatkarskie gwiazdy już w sobotę

  Małgorzata Glinka-Mogentale czy Mariola Zenik, a może Katarzyna Skorupa? Czy Mariusz Wlazły jest lepszy od Michała Winiarskiego? Odpowiedź na to pytanie kibice otrzymają w sobotę wieczorem na Gali Siatkarskie Plusy.