Kobieta - glinka

Artykuły - Glinka (9)

 • Glinki – właściwości i zastosowanie

  Glinki – właściwości i zastosowanie

  Ich moc docenili nawet dermatolodzy. Glinki są tanie, a mają cenne dla urody składniki, których próżno szukać w innych kosmetykach.
 • Dla kogo kosmetyki z naturalną glinką?

  Dla kogo kosmetyki z naturalną glinką?

  Przeczytałam ostatnio w drogeryjnej ulotce o korzystnym działaniu kosmetyków z glinką. Przy jakiego typu cerze najlepiej je stosować? Paulina S. z Moniek
 • Sekrety dobrze ubranych kobiet

  Sekrety dobrze ubranych kobiet

  Każda z tych gwiazd lubi nieco inny styl, ale wszystkie mają klasę, wdzięk i szyk. Warto się nimi zainspirować. Stylizacja: Grzegorz Bloch
 • Mleczko oczyszczające z lawendą i glinką

  Mleczko oczyszczające z lawendą i glinką

  Glinka i mąka owsiana wchłaniają zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum, zwężają pory i tonizują cerę. Dostarczają też skórze cennych minerałów, m.in. wapnia i magnezu.
 • Maseczki na twarz z glinką

  Maseczki na twarz z glinką

  Seria maseczek sporządzonych na bazie glinek, które dają natychmiastowy efekt wyglądu skóry, przewyższający niejednokrotnie swoim działaniem kremy i inne preparaty kosmetyczne. Badania dermatologiczne dowodzą, że glinka nie uczula, nie podrażnia i nie wysusza skóry.
 • Pieczony aligator, grillowany kangur...

  Pieczony aligator, grillowany kangur...

  O nowej roli u boku Piotra Adamczyka, niezwykłej podróży do Chin, oraz o wyższości pizzy polskiej nad włoską opowiada Kasia Glinka.
 • Płaczę, gdy widzę tango

  Płaczę, gdy widzę tango

  Najseksowniejsza w tej edycji "Tańca z gwiazdami"! Ale mąż nie jest o nią zazdrosny. Katarzyna Glinka (33) mówi SHOW, jaka jest jej recepta na szczęśliwy związek.
 • Dary ziemi w kosmetyce

  Dary ziemi w kosmetyce

  Kiedy tylko pojawiła się potrzeba pielęgnowania ciała przez człowieka, wykorzystywano w zabiegach kosmetycznych naturalne składniki dostarczane przez Ziemię: wodę, substancje roślinne, składniki zwierzęce oraz samą ziemię - glinę, błota i pył wulkaniczny.
 • Kosmetyki matki natury

  Kosmetyki matki natury

  Dmuchawiec zwalcza piegi, aloes koi, rozmaryn działa antyseptycznie, dziki bez łagodzi słoneczne oparzenia - zamiast z pełnym portfelem do drogerii czasem lepiej wybrać się po kosmetyki na łąkę.