Glee

Synonimy:
Glee,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Glee (130)

 • Naya Rivera nie żyje. Znaleziono ciało aktorki

  Naya Rivera nie żyje. Znaleziono ciało aktorki

  Po trwającej sześć dniach akcji poszukiwawczej na terenie jeziora Piru, gdzie w ubiegłym tygodniu zaginęła aktorka Naya Rivera, odnaleziono ciało gwiazdy serialu "Glee". Miała 33 lata.
 • Naya Rivera wciąż poszukiwana. Nad "Glee" ciąży klątwa?

  Naya Rivera wciąż poszukiwana. Nad "Glee" ciąży klątwa?

  Fani i przyjaciele gwiazdy serialu "Glee" Nai Rivery, która zaginęła w środę, 8 lipca, na jeziorze Piru, nie tracą nadziei na to, że aktorka odnajdzie się cała i zdrowa. Trwające przez cały czwartek poszukiwania aktorki nie przyniosły jednak żadnego skutku, a władze i policja już uznały Riverę za zmarłą.
 • Naya Rivera z "Glee" uznana za zmarłą

  Naya Rivera z "Glee" uznana za zmarłą

  Serial „Glee” pokochali swego czasu nastolatkowie na całym świecie. Jak donosi „Daily Mail”, nie żyje jedna z odtwórczyń głównych ról – Naya Rivera.
 • Gwiazda serialu "Glee" utonęła? Trwają poszukiwania

  Gwiazda serialu "Glee" utonęła? Trwają poszukiwania

  Jak donoszą zagraniczne media, trwają poszukiwania 33-letniej Nayi Rivery. Aktorka i piosenkarka, znana szerokiej publiczności z serialu "Glee", wypożyczyła motorówkę i wybrała się z 4-letnim synem w środę, 8 lipca, na rejs. Chłopiec przyznał, że jego mama wskoczyła do wody i już się z niej nie wynurzyła...
 • Gwiazda serialu "Glee" oskarżona o rasizm

  Gwiazda serialu "Glee" oskarżona o rasizm

  ​W poniedziałkowy wieczór na twitterowym koncie Lei Michele pojawił się wpis będący reakcją na śmierć George’a Floyda, która doprowadziła do zamieszek na tle rasowym w Stanach Zjednoczonych. Aktorka dołączyła do akcji #BlackLivesMatter (w dosłownym tłumaczeniu: #CzarneŻycieMaZnaczeni), protestując przeciwko rasizmowi. Na ten wpis zareagowała Samantha Ware, czarnoskóra koleżanka, która grała z Michele w serialu "Glee", Samantha Ware. "Śmiechu warte" - napisała.
 • Lea Michele eksponuje ciążowy brzuszek

  Lea Michele eksponuje ciążowy brzuszek

  Lea Michele zdobyła międzynarodową rozpoznawalność dzięki roli w serialu „Glee”, będącym współczesnym musicalem dla młodzieży.
 • Cory Monteith: Zabójczy koktajl (5. rocznica śmierci)

  Cory Monteith: Zabójczy koktajl (5. rocznica śmierci)

  Śmierć Cory'ego Monteitha była jedną z przyczyn, dla których niegdyś uwielbiany serial "Glee" ostatecznie zszedł z anteny w marcu 2015 r.
 • ​Mark Salling z "Glee" nie żyje. Aktor i wokalista prawdopodobnie popełnił samobójstwo

  ​Mark Salling z "Glee" nie żyje. Aktor i wokalista prawdopodobnie popełnił samobójstwo

  Ciało Marka Sallinga, który w popularnym serialu "Glee" wcielał się w postać osiłka Pucka, zostało znaleziono w rzece w Sunland w Kalifornii w pobliżu domu, w którym mieszkał. Według doniesień amerykańskich mediów 35-letni aktor i wokalista popełnił samobójstwo.
 • ​Mark Salling z "Glee" nie żyje. Aktor i wokalista popełnił samobójstwo

  ​Mark Salling z "Glee" nie żyje. Aktor i wokalista popełnił samobójstwo

  Ciało Marka Sallinga, który w popularnym serialu "Glee" wcielał się w postać osiłka Pucka, zostało znaleziono w rzece w Sunland w Kalifornii w pobliżu domu, w którym mieszkał. Według doniesień amerykańskich mediów 35-letni aktor i wokalista popełnił samobójstwo.

Filmy - Glee (3)