InteriaTV - Głęboka woda

Filmy - Głęboka woda (5)

 • Łabędzie wybrały drogę na skróty i skok na głęboką wodę

  Odważne łabędzie wykonały skok na głęboką wodę. Dzięki temu uniknęły wyjścia z wody i długiego spaceru. Wszystkie bez problemu poradziły sobie z przeszkodą i rodzina mogła spokojnie kontynuować wodną wędrówkę. (STORYFUL/x-news)
 • "Skrzyżowanie Matki Teresy ze Spider-Manem"

  "Głęboka woda" to nowy serial, ukazujący perypetie grupy pracowników ośrodka pomocy społecznej. - Pokazujemy ludzkie tragedie bez idealizowania i przejaskrawiania - mówi grający w nim Marcin Dorociński, który chwali swojego bohatera za chęć niesienia pomocy innym.
 • "W takim serialu jeszcze nie grałam"

  Większość naszych produkcji telewizyjnych pokazuje wyimaginowany świat Arkadii, która nie istnieje.Tu jesteśmy znacznie bliżej rzeczywistości - mówi Katarzyna Maciąg, która w nowym serialu "Głęboka woda" gra Mikę, pracownicę ośrodka pomocy społecznej.
 • "To serial z bardzo konkretną misją"

  Nie wszyscy mamy świadomość tego, jak ciężko jest obcować z ludzkim nieszczęściem - mówi Rafał Maćkowiak, grający jedną z głównych ról w nowym serialu "Głęboka woda".
 • "Ta postać to dla mnie nowy kierunek"

  To dziewczyna bardzo zagubiona i niedzisiejsza. Kiedyś była w zakonie; obecnie jest w ciąży. Pracę w ośrodku pomocy społecznej traktuje jako powołanie - tak o swojej bohaterce w serialu "Głęboka woda" mówi Gabriela Muskała.