Głęboka woda

Artykuły - Głęboka woda (24)

 • Dorociński o walce ze słabościami

  Dorociński o walce ze słabościami

  W każdy niedzielny wieczór począwszy od 24 marca telewizyjna Dwójka emitować będzie nowe odcinki "Głębokiej wody". - To serial o tym, że nie ma na świecie nic bardziej wartościowego niż... drugi człowiek - mówi grający Wiktora Okulickiego Marcin Dorociński.

Filmy - Głęboka woda (4)

 • "Skrzyżowanie Matki Teresy ze Spider-Manem"

  "Głęboka woda" to nowy serial, ukazujący perypetie grupy pracowników ośrodka pomocy społecznej. - Pokazujemy ludzkie tragedie bez idealizowania i przejaskrawiania - mówi grający w nim Marcin Dorociński, który chwali swojego bohatera za chęć niesienia pomocy innym.
 • "W takim serialu jeszcze nie grałam"

  Większość naszych produkcji telewizyjnych pokazuje wyimaginowany świat Arkadii, która nie istnieje.Tu jesteśmy znacznie bliżej rzeczywistości - mówi Katarzyna Maciąg, która w nowym serialu "Głęboka woda" gra Mikę, pracownicę ośrodka pomocy społecznej.
 • "To serial z bardzo konkretną misją"

  Nie wszyscy mamy świadomość tego, jak ciężko jest obcować z ludzkim nieszczęściem - mówi Rafał Maćkowiak, grający jedną z głównych ról w nowym serialu "Głęboka woda".
 • "Ta postać to dla mnie nowy kierunek"

  To dziewczyna bardzo zagubiona i niedzisiejsza. Kiedyś była w zakonie; obecnie jest w ciąży. Pracę w ośrodku pomocy społecznej traktuje jako powołanie - tak o swojej bohaterce w serialu "Głęboka woda" mówi Gabriela Muskała.