Głęboka woda

Artykuły - Głęboka woda (24)

  • Dorociński o walce ze słabościami

    Dorociński o walce ze słabościami

    W każdy niedzielny wieczór począwszy od 24 marca telewizyjna Dwójka emitować będzie nowe odcinki "Głębokiej wody". - To serial o tym, że nie ma na świecie nic bardziej wartościowego niż... drugi człowiek - mówi grający Wiktora Okulickiego Marcin Dorociński.

Filmy - Głęboka woda (5)

  • Łabędzie wybrały drogę na skróty i skok na głęboką wodę

    Odważne łabędzie wykonały skok na głęboką wodę. Dzięki temu uniknęły wyjścia z wody i długiego spaceru. Wszystkie bez problemu poradziły sobie z przeszkodą i rodzina mogła spokojnie kontynuować wodną wędrówkę. (STORYFUL/x-news)
  • "Skrzyżowanie Matki Teresy ze Spider-Manem"

    "Głęboka woda" to nowy serial, ukazujący perypetie grupy pracowników ośrodka pomocy społecznej. - Pokazujemy ludzkie tragedie bez idealizowania i przejaskrawiania - mówi grający w nim Marcin Dorociński, który chwali swojego bohatera za chęć niesienia pomocy innym.
  • "W takim serialu jeszcze nie grałam"

    Większość naszych produkcji telewizyjnych pokazuje wyimaginowany świat Arkadii, która nie istnieje.Tu jesteśmy znacznie bliżej rzeczywistości - mówi Katarzyna Maciąg, która w nowym serialu "Głęboka woda" gra Mikę, pracownicę ośrodka pomocy społecznej.
  • "To serial z bardzo konkretną misją"

    Nie wszyscy mamy świadomość tego, jak ciężko jest obcować z ludzkim nieszczęściem - mówi Rafał Maćkowiak, grający jedną z głównych ról w nowym serialu "Głęboka woda".