Muzyka - Gimper

Artykuły - Gimper (4)

 • Recenzja Gimpson "Niepowstrzymany": Lepiej wcale niż za wcześnie

  Recenzja Gimpson "Niepowstrzymany": Lepiej wcale niż za wcześnie

  "Niepowstrzymany" to mógł być dobry album, naprawdę. Wystarczyłoby tylko, że Gimpson nabrałby nieco pokory, dojrzał, dałby sobie kilka lat na wyrobienie stabilnego flow, skupiłby się przy pisaniu tekstów, a do tego zupełnie zrezygnowałby z pomocy swoich producentów. A że gronu wyznawców wystarcza to, z czym mamy aktualnie do czynienia – no cóż…
 • Gimpson, MC Sobieski i Verba ("Liryczna chłosta")

  Gimpson, MC Sobieski i Verba ("Liryczna chłosta")

  "Niepowstrzymany" - to tytuł nowego albumu popularnego youtubera Gimpera, który muzykę tworzy pod pseudonimem Gimpson. Teledysk do nowego singla "Liryczna chłosta" w ciągu niespełna trzech dni przekroczył próg ponad 500 tys. odsłon.
 • Gimper rapuje, a internet się śmieje (klip "Niepowstrzymany")

  Gimper rapuje, a internet się śmieje (klip "Niepowstrzymany")

  "Niepowstrzymany" to pierwszy singel zwiastujący płytę Gimpsona o tym samym tytule. Gimpson, bardziej znany jako youtuber i gamer Gimper, wzbudził premierą mieszane uczucia. Spora grupa internautów nie szczędzi kpin młodemu twórcy.
 • Remo x Gimper x Mamiko razem ("Bombsite A")

  Remo x Gimper x Mamiko razem ("Bombsite A")

  Ponad 690 tysięcy odtworzeń w ciągu niespełna doby od premiery zanotował teledysk "Bombsite A". Tym razem producent Remo do współpracy zaprosił popularnego youtubera Gimpera (występuje jako Gimpson) i popularną w internecie modelkę Mamiko.