InteriaTV - giełdy

Synonimy:
komentarz giełdowy,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Giełdy (7)

 • Czy maj zakończy się wielkimi przedwakacyjnymi wyprzedażami na giełdzie

  Sell in May and go away to popularna w londyńskim city i za oceanem maksyma, związana z występującym na giełdzie efektem kalendarzowym, związanym z mniejszą aktywnością inwestorów w okresie wakacyjnym. Na GPW zwykle jest inaczej.
 • Brexit zachwiał notowaniami giełd na całym świecie

  Brexit zachwiał wynikami giełd na całym świecie.
 • K. Rybiński: W tym roku może nas czekać krach giełdowy

  Biliony dolarów i euro pompowane od kilku lat przez banki centralne w rynki finansowe nie trafiają do realnej gospodarki, tylko napędzają spekulacje – uważa profesor Krzysztof Rybiński. Stąd wzrosty na wielu światowych giełdach w ubiegłym roku, ale i groźba pęknięcia bański spekulacyjnej i spektakularnego krachu.
 • Za 20 lat inwestycje na giełdzie staną się powszechne

  Za 15-20 lat inwestowanie na giełdzie może nie będzie tak popularne, jak zakładanie lokat w banku, ale stanie się realną formą oszczędzania pieniędzy. Dziś handel akcjami uważa się za działalność bardzo ryzykowną, choć to zależy od sposobu inwestowania. W ciągu dwóch dekad zmieni się profil inwestora giełdowego – bardzo dużo osób będzie oszczędzać długoterminowo. Rodzice będą kupowali akcje na lata z myślą o przekazaniu ich dzieciom. Dziś to brzmi jak science fiction, ale właśnie tak będzie się zmieniać polski inwestor – mówi w rozmowie z Newserią Biznes Michał Masłowski, wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.
 • Wyniki spółek giełdowych w III kwartale 2012 roku

  Duże spółki poradziły sobie znacznie lepiej niż spółki małe i średnie - mówi Robert Burdach, zarządzający funduszami akcji.
 • Jak zarabiać na giełdzie?

  Gdzie i jak zarabiać na giełdzie tak, żeby mieć i przyjemność i zysk? Krzysztof Berenda z RMF FM pytał o to Ludwika Sobolewskiego, prezesa zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 • Na czym będziemy zarabiać?

  Na czym w przyszłości będzie można zarabiać? Odpowiedź można znaleźć w rozmowie z Ludwikiem Sobolewskim, prezesem zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.