Gianni Versace

Artykuły - Gianni Versace (4)

 • Gianni Versace: Dlaczego zamordowano "dyktatora"?

  Gianni Versace: Dlaczego zamordowano "dyktatora"?

  15 lipca 1997 roku w Miami Beach, na schodach własnego domu, zginął słynny kreator mody Gianni Versace. Śmierć mężczyzny nastąpiła po dwukrotnym postrzale w głowę. Błyskawicznie ustalono tożsamość sprawcy. FBI już od tygodni poszukiwało Andrew Phillipa Cunanana. Sprawca postanowił jednak popełnić samobójstwo i zabrać do grobu odpowiedź na pytanie nurtujące wszystkich: dlaczego zamordowano „dyktatora”?
 • Antonio Banderas jako Gianni Versace

  Antonio Banderas jako Gianni Versace

  Hiszpański aktor Antonio Banderas wcieli się we włoskiego kreatora mody Gianni Versace w filmie biograficznym o losach tragicznie zmarłego projektanta. 55-letni Banderas, gwiazda "Maski Zorro" i "Desperado", nad projektem będzie pracował razem z laureatem Oscara, reżyserem Billem Augustem.
 • Giorgio Armani szczerze o Giannim Versace

  Giorgio Armani szczerze o Giannim Versace

  Wieczny rywal Gianniego Versace na światowych wybiegach, Giorgio Armani napisał wstęp do opublikowanej we Włoszech biografii słynnego kreatora mody, zamordowanego w Miami w 1997 roku. W przedmowie ujawnia kulisy ich rywalizacji.
 • Elton John chce kupić pamiątki po Giannim Versace

  Sir Elton John, brytyjski muzyk i wokalista, ma zamiar wydać sporo pieniędzy na aukcji, podczas której zlicytowane zostaną pamiątki po zamordowanym w 1997 roku Giannim Versace. Należące do słynnego projektanta mody rzeczy na aukcję postanowiła wystawić jego rodzina.